src 340x1912xgta 6 benzersiz bir animasyon teknolojisiyle gelecek

GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor

İçeriden çok sayıda kişi Grand Theft Auto 6‘nın nihayet yolda olabileceğini, resmi tanıtım ve fragmanın hemen yakında olabileceğini iddia ediyor. Kaynaklara göre, yıllar süren beklenti ve söylentilerin ardından GTA 6 nihayet bu hafta resmi olarak duyurulacak. GTA 6’nın geliştirilmekte olan yapısının sızdırılan görüntüleri Rockstar Games ve proje için büyük bir başarısızlıktı. Hayranlar, gelecek oyun hakkında daha fazla ayrıntıyı sabırsızlıkla bekliyor, çünkü çoğu kişi on yıl sonra GTA 5‘ten ve Red Dead Online‘ın yeni içerik eksikliğinden bıktı.

gta

Birçok kaynağa göre Grand Theft Auto 6 nihayet bir fragmanla resmi olarak tanıtılmak üzere. Hayranlar yıllardır GTA 6 ile ilgili haberleri bekliyordu ve söylentiler her yerdeyken, içeriden alınan bu bariz bilgiler, oyuncular oyunun tamamen gerçekleştirilmiş halini ilk kez görmeyi bekleyebilecekleri zaman nihayet perdeyi tekrar açabilir.

Rockstar Games, GTA 6’nın geliştirilme aşamasında olduğunu kabul etmenin dışında oyunla ilgili pek bir paylaşım yapmadı. Çok uzun zaman önce Rockstar Games, Amazon Fire Stick ile saldırıya uğradı ve bu da geliştirilmekte olan bir yapının sızdırılmış görüntülerinin internette görünmesine neden oldu. Sızıntı şirket ve projede çalışanlar için büyük bir darbe oldu.

Bloomberg’den gelen bir rapora göre Rockstar Games’teki birden fazla kişi, GTA 6’ya bu hafta resmi bir duyuru yapılmasının beklendiğini ve bunu Aralık ayında bir fragmanın takip edeceğini açıkladı. Fragmanın Rockstar Games‘in 25. yılını kutlamak amacıyla yayınlanması bekleniyor. Ne yazık ki, kaynakların konu hakkında konuşma izni olmadığı için isimleri gizli kalıyor ve oyun ya da ne bekleneceği hakkında daha fazla bilgi paylaşılmıyor.

gta 6 bu hafta duyurulabilir2

Oyunun nihayet bir şekilde ortaya çıktığına dair herhangi bir söylenti gibi, bu da bir miktar ihtiyatla ele alınmalıdır. Ancak bunun nihayet gerçekleşebileceğine inanmak için bazı nedenler var. Bloomberg, planlara aşina ‘kişilerin’ bulunduğunu belirterek, birden fazla kişinin yayıncıya aynı iddiada bulunduğunu belirtiyor. Dahası, oyunun gelecek ay bir fragman yayınlaması fikri, her yıl büyük oyun fragmanlarına ve ilk kez oyun prömiyerlerine ev sahipliği yaptığı bilinen The Game Awards ile potansiyel olarak örtüşebilir. İddia aynı zamanda yakın zamanda ortaya çıkan bir başka tahminle de örtüşüyor gibi görünüyor.

GTA hayranları, uzun zamandır gelecek oyunla ilgili ayrıntılara dair isteklerini açıkça dile getiriyordu, öyle ki oyun bir tür meme haline geldi. Rockstar Games muhtemelen GTA Online’dan hala büyük miktarda kar elde ediyor olsa da birçok oyuncu bu oyundan bıktı; GTA 5’in artık on yıllık olduğu düşünüldüğünde bu anlaşılabilir bir duygu. Red Dead Online’ın hayranları birkaç yıl daha idare etme potansiyeli vardı ancak şirketin artık oyuna yeni içerik sağlamaması nedeniyle oyuncu sayısında önemli bir düşüş görüldü.

gta 6 bu hafta duyurulabilir

Bununla birlikte bazıları, Rockstar’ın oyunun resmi çıkış tarihini çıkış tarihi yaklaşana kadar açıklamamasının daha akıllıca olduğunu iddia edebilir. Bethesda Games, The Elder Scrolls 6’yı 2018’de ortaya çıkardı ancak Starfield’ın piyasaya sürülmesinden sonra bile oyunun 2026’dan önce piyasaya sürülmesi pek olası değil. Skyrim’in baş tasarımcısı, Elder Scrolls 6’nın ilk gösteriminin bir hata olduğunu söyledi ve yalnızca bir oyunun açıklanmasının bir hata olduğunu öne sürdü. Oyunun çıkışından altı ay önce oynanması en iyisi olabilir. Tüm zamanların en büyük oyunlarından ve serilerinden birinin devamı olan Rockstar, heyecanı ve kârı en üst düzeye çıkarmak için muhtemelen bu oyunun ortaya çıkışının her adımını çok dikkatli planlıyor. Bu sızıntı başka bir yanlış alarma dönüşebilirken, en azından hayranlar bunun doğru olup olmadığını görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacak.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir