i1MX2WHCWeuVBz

Gran Turismo 7 Bu Hafta ‘Büyük’ Bir Güncelleme Alacak

Gran Turismo 7‘nin geliştiricilerinden biri, bu hafta yarış oyununa daha fazla içerik getirecek büyük bir güncellemenin geleceğini duyurdu. Gran Turismo 7 yapımcısı Kazunori Yamauchi, oyuna en az yedi yeni araba ekleyen yeni bir güncellemenin önümüzdeki hafta geleceğini duyurdu. Bir takipçi duyuruya gizli arabaların adlarıyla yanıt vererek Lexus LFA ’10, Dodge Challenger SRT Demon ’18, NISMO 400R ’96, Mercedes-Benz 190 E 2.5 – 16 Evolution II ’91, Dodge Charger R‘nin olduğunu öne sürdü. /T 426 Street Hemi ’68, Porsche 911 (992) GT3 RS ’22 ve Tesla Motors Model 3 Performance ’23 eklenecek. Önceki güncellemeler oyuna yeni parçalar eklemişti ve gelecek güncellemenin herhangi bir parçayı içerip içermeyeceği belli olmasa da oyuncuların yeni parçalar da görebilmesi muhtemel.

Gran Turismo 7 yapımcısı Kazunori Yamauchi geçtiğimiz günlerde yarış oyununun önümüzdeki hafta en az yedi araba ekleyen yeni bir güncelleme alacağını duyurdu. Gran Turismo 7 sürekli olarak güncelleme alıyor ve önceki 1.38 güncellemesi üç yeni otomobili tanıttı: Garage RCR Civic, Honda Civic Type R (FL5) ’22 ve MAZDA3 Gr.4, bu gelecek olanın bundan daha da büyük olacağı anlamına geliyor.

Gran Turismo 7, Mart 2022’de piyasaya sürüldü ve eleştirmenler tarafından serinin en önemli noktası olarak değerlendirildi. Gran Turismo 7 çoğunlukla iyi eleştiriler aldı ve PS5 sürümü için Metacritic’te ortalama 87 puan aldı. Oyun, muhteşem, gerçekçi grafikleri, araba çeşitliliği ve sağlam oynanışıyla övgü topladı. Ancak mikro dönüşümlere sahip olduğu için hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından eleştirildi.

Neyse ki Gran Turismo 7 yakın zamanda pek çok güncelleme aldı ve Kazunori Yamauchi bir sonrakini açıkladı. Dizinin yapımcısı sosyal medya paylaşımıyla büyük bir güncellemenin “gelecek hafta” geleceğini paylaştı ancak ne zaman çıkacağına dair henüz kesin bir gün vermedi. Gönderiye Yamauchi, güncellemenin bir parçası olacak yedi arabanın ana hatlarını çizen karanlık bir resim ekledi.

Gran Turismo’ya odaklanan Nenkai adlı bir veri madencisi, gönderiye yorum yaparak bu silüetlerin Lexus LFA ’10, Dodge Challenger SRT Demon ’18, NISMO 400R ’96, Mercedes-Benz 190 E 2.5 – 16 Evolution II ’91’e ait olduğunu doğruladı. Dodge Charger RT 426 Street Hemi ’68, Porsche 911 (992) GT3 RS ’22 ve Tesla Motors Model 3 Performance ’23.

Gran Turismo 7’ye Olası Yeni Arabalar Geliyor

  • Dodge Challenger SRT Demon ’18
  • Dodge Charger RT 426 Street Hemi ’68
  • Lexus LFA ’10
  • Mercedes-Benz 190 E 2.5 – 16 Evolution II ’91
  • NISMO 400R ’96
  • Porsche 911 (992) GT3 RS ’22
  • Tesla Motors Model 3 Performance ’23

Bu yedi yeni otomobil onaylanmış gibi görünse de, güncelleme çıktığında dahil edilecek olası pist veya pist varyantları hakkında hiçbir bilgi yoktu. Önceki güncellemeler Gran Turismo 7’ye yeni parkurlar eklemişti, dolayısıyla bunu bilmek için henüz çok erken olsa da oyuncuların buna benzer bir şey görme ihtimali var.

i17oFyJlwnfmI

Çoğu oyuncu, Gran Turismo 7 için düzenli güncellemelerin devam ettiğini görmekten kesinlikle memnun olacaktır ancak şu ana kadar yayınlanan güncellemelerin tümü olumlu karşılanmadı. Yarış oyununa mikro dönüşümlerin eklenmesi, bir oyuncunun yarışları kazandıktan sonra aldığı kredi sayısını azaltan bir güncelleme ile birleştiğinde, pek çok hayranın Metacritic puanını 3’ün altına düşüren bomba Gran Turismo 7’yi incelemesine yol açtı. yarış oyununun tekrar güncellemeler yoluyla krediyi azaltmamasını sağlayın.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir