49cd63f4482d6cca83e7eccdd4bf768c 6225660369022115251

Genshin Impact 4.3 Beta Sızıntısı

Genshin Impact‘in 4.3 güncellemesiyle ilgili birkaç yeni sızıntı, oyuncuların potansiyel olarak sabırsızlıkla bekleyebileceği çeşitli yeni içeriklere işaret ediyor. Genshin Impact’in 4.3 güncellemesi, Spiral Abyss mekaniğini ve oyuncuların Serenitea Pot’unda keşfedebilecekleri açılabilir bir bölge düzenini sunabilir. Sızıntılar, oyuncuların üç adadan oluşan ve keşfedilecek bir su altı alanına sahip, Fontaine’den ilham alan bir bölge düzenine erişebileceklerini gösteriyor. 4.3 güncellemesi ayrıca Spiral Abyss‘e yeni nimetler ve düzensizlikler getirebilir ve yerleşik Geo-wielding karakterlere sahip oyunculara avantajlar sunabilir.

noelle genshin impact thumb

Genshin Impact’in yaklaşan 4.3 güncellemesiyle ilgili son sızıntılar, oyuncuların daha fazla Spiral Abyss mekaniğinin yanı sıra Serenitea Pot’larında keşfedebilecekleri kilidi açılabilir bir bölge düzenine sahip olabileceklerini gösteriyor. Sızan bilgiler, Aralık ayı ortasında yayınlanabilecek 4.3 güncellemesinin beta sürümüne erişimi olan Genshin Impact oyuncularından gelmiş olabilir.

Genshin Impact’in 4.3 güncellemesi, sızıntılara inanılacak olursa, onu oynayanlar için giderek daha çekici hale geliyor. Hayranlar, Fontaine’in Navia ve Chevreuse araçlarının güncelleme sırasında oynanabilir hale geldiğine dair sızıntıları hatırlayabilir; ilki beş yıldızlı bir Geo claymore kullanıcısı, ikincisi ise bir Pyro sırıklı silah kullanıcısıydı. Ancak yaklaşan güncelleme, Genshin Impact’in gacha afişlerinde yer alan karakterlerden daha fazlasını içeriyor ve sızdıranlar, eğer doğruysa, sabırsızlıkla beklemeye değer yeni bilgilere sahip olabilir.

Version 4.1 Wallpaper 3

Genshin Impact Sızıntısı, Sürüm 4.3

r/Genshin_impact_Leaks alt dizinindeki gönderiler, oyuncuların Serenitea Pot’ları için Fontaine’den ilham alan bir bölge düzeni alabileceklerini ortaya koyuyor. Gönderilerinde yer alan irsyada007 resmine göre, “Teyvat Amca”ya atfettikleri bir resim, yeni diyar üç adadan oluşuyor, ikincisinin etrafında tıpkı Fontaine‘in su altı bölgelerinde olduğu gibi oyuncuların keşfedebileceği bir su altı alanı bulunuyor.

Ne yazık ki oyuncuların ikinci adanın su altı alanlarını dekore edip edemeyeceğinden veya oyuncuların ne kadar derine inebileceğinden bahsetmediler. Ek olarak, oyuncuların bu yeni düzeni nasıl edinebileceklerinden bahsetmediler – Inazuma’nın Silken Courtyard bölgesi, belirli miktarda Elektro mührü toplamanın ödülüdür ve Sumeru’nun Sublime Spicewood’u Tubby’den satın alınabilir.

Genshin Impact’in 4.3 güncellemesi aynı zamanda yeni Spiral Abyss nimetleri ve bozukluklarıyla da gelebilir. homdgcat’in Twitter gönderisine göre, Genshin Impact’in Spiral Abyss alanı için Abisal Ayın Kutsaması şu şekildedir:

Robust Moon – Aktif karakter bir Kristal Parçası aldığında 8 saniye boyunca %15 daha fazla hasar sağlar. (Maks. 3 yük)
Fracturing Moon – Karakterler üç Kristal Parçası aldığında her 6 saniyede bir şok dalgasını tetikler.

17d265ee9b3e4acaad2ab94ee5a50b3c

Ayrıca 11. Spiral Abyss katının tüm parti üyelerine %75 Geo DMG Bonusu sağlayan bir ley hattı bozukluğuna sahip olduğundan bahsettiler. İlginçtir ki 12. katta herhangi bir bozukluk yok.

Bu bilgiler sızıntı yapanlardan geldiğinden, Genshin Impact oyuncuları, güncelleme gelene veya HoYoverse resmi ayrıntıları yayınlayana kadar bunlara biraz şüpheyle yaklaşmalıdır. Ancak bunlar doğruysa, yerleşik Geo-kullanıcı karakterlere sahip olanlar, özellikle de güncellemenin etkinlik başlığından Navia’yı alanlar Spiral Abyss’te belirgin bir avantaja sahip olacak.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir