genshin impact surpasses 3 billion

Genshin Impact 4.2 Canlı Yayını Ertelendi

Furina sayesinde Genshin Impact 4.2 merakla bekleniyor ancak ne yazık ki HoYoverse canlı yayının ertelendiğini duyurdu.

GI CharacterGroup

Gezginler Furina’nın Genshin Impact 4.2‘de piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyorlar çünkü Archon genellikle bölgenin ilk çıkışından sonra iki versiyonla piyasaya çıkıyor. Oyunculara yaklaşan güncellemelerin önizlemesini sunan Genshin Impact canlı yayını, erteleme için herhangi bir resmi neden belirtilmeden sürüm 4.2 için ertelendi. Spekülasyonlar, gecikmenin Çin’de önde gelen bir ismin vefatından kaynaklanabileceğini, bazı oyuncuların anlayış ve sempati ifade etmesine yol açabileceğini, diğerlerinin ise “özür” şeklinde tazminat talep edebileceğini öne sürüyor.

Gezginler nihayet Genshin Impact 4.0’da Fontaine’i keşfedebiliyor ve genellikle ülkenin Archon’u, bölgenin ilk çıkışından sonra iki versiyonu mevcut oluyor. İnsanların beklediği gibi Furina’nın damlama pazarlaması bu modeli takip ediyor ve onun Genshin Impact 4.2’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Her altı haftada bir HoYoverse, Gezginlere gelecek sürümden neler bekleyebileceklerini göstermek için yeni bir Genshin Impact güncellemesi yayınlıyor. Bu canlı yayın, yeni güncellemenin Salı/Çarşamba günü yayınlanmasından neredeyse iki hafta önce (oyuncunun saat dilimine bağlı olarak) Cuma günü geliyor. Ancak bazen özel programın ertelenmesine neden olan sorunlar ortaya çıkabilir. Hatta bir keresinde bir sürüm üç hafta kadar uzatılmıştı; HoYoverse genellikle programlarıyla tutarlı olduğu için bu oyuncular için büyük bir sürprizdi.

kH2vZG5eVKXZjGvMBet5V 1200 80

Oyuncular, 4.2 sürümü söz konusu olduğunda HoYoverse’ın neler sunacağını görmekten heyecan duyuyor ve birçoğu yaklaşan canlı yayını sabırsızlıkla bekliyor. Ne yazık ki 27 Ekim 2023 için planlanan özel programa rağmen Genshin Impact resmi hesapları, 4.2 sürümü canlı yayınının erteleneceğini duyurdu. Şu anda gecikmeyle ilgili başka bir duyuru yok, dolayısıyla canlı yayın için henüz yeni bir tarih yok ve Gezginlerin daha fazla bilgi elde edilene kadar beklemeleri isteniyor.

Hiç kimse gecikmenin ardındaki nedeni kesin olarak bilmiyor, ancak bazı insanlar ertelemenin Çin’de tanınmış önemli bir kişinin yakın zamanda vefat etmesi nedeniyle gerçekleştiğine inanıyor. Yüksek profilli bir figürün vefatına saygı göstermenin birçok yerde yaygın olduğu göz önüne alındığında, Genshin Impact 4.2 canlı yayınının bu nedenle ertelenmesi anlaşılabilir bir durum. Pek çok Gezgin doğal olarak bu olumsuzluktan dolayı üzgün ve birçoğu etkilenen insanlar için en iyisini diliyor ve ülkenin önemli bir kişiyi kaybetmenin ardından iyileşebileceğini umuyor.

genshin wide 59ae4e3c66176e7b048f5c7dbf2abd4b136cbe00

Oyuncu tabanının diğer tarafında elbette “özür Primogemleri” anlamına gelen özür talep edenler var. Bu mücevherler oyundaki en önemli para birimidir ve genellikle hatalar veya gecikmeler gibi sorunlar varsa geliştirici, mücevherleri herkese özür olarak gönderir. Her canlı yayın her zaman toplamda 300 Primogem sağlayan Genshin Impact kullanma kodlarıyla birlikte geldiğinden, birçok Gezgin bu konuda yankı buluyor; dolayısıyla bu gecikme, özel program yayınlanana kadar 300 mücevherin burada olmayacağı anlamına geliyor.

Ayrıca Hydro Archon Furina’yı iş başında görmek isteyen oyuncuların bir süre daha sabırlı olmaları gerekiyor. Serbest bırakılan Archonların hepsi ya destek ya da alt DPS’tir. Bu nedenle insanlar Furina’nın bu modeli takip etmesini ve Genshin Impact’te veya alt DPS’de destek olmasını bekliyor. Sadık arkadaşı Neuvillette’in güçlü bir karakter olduğu ortaya çıktığında Hydro Archon’un daha da iyi olması bekleniyor.

Genshin Impact artık Mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcut. Bir Switch sürümü geliştirilme aşamasında.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir