gaming istanbul 16 haziranda basliyor vRFX

Gaming İstanbul Başlıyor 16-18 Eylül 2022

Gaming İstanbul, uluslararası oyun, e-spor ve dijital eğlence fuarı olarak 16-18 Eylül 2022 tarihleri arasında düzenlenecek. Oyuncuların ve oyun şirketlerinin merakla beklediği fuar, birçok önemli etkinliğe yer verecek ve İstanbul’da gerçekleşecek. Gaming İstanbul, gösteriler, konferanslar, etkinlikler aracılığıyla milyonlarca kişiye ilham veren, heyecan verici ve eğlenceli bir fuar olacak. Büyük etkinliklerin topluluk, eğlence, yenilik ve heyecan ile ilgili olduğuna inanan Gaming İstanbul, bu değerleri tüm etkinlikleri ile ortaya koyacak. Fuar, katılımcıları dönüştürme ve canlandırma vizyonu ile dikkat çekiyor.

Oyun Tutkunları 16 Eylül’de Gaming İstanbul’da Bir Araya Geliyor!

Gaming İstanbul 16-18 Eylül 2022

Gaming İstanbul, yalnızca bir bilgisayar oyunları fuarı değildir. Bir oyun fuarı olarak lanse edilmektedir. Oyunun her çeşidi ile profesyonel ya da amatör şekilde ilgilenen herkesin buluştuğu bir atmosferdir. GIST, oyunculardan oyuncular için fuar sloganı ile her türlü oyuncuya hitap ettiğini bir kez daha gösteriyor ve bu muazzam etkinliğe tüm oyunseverleri davet ediyor. Gaming İstanbul, 16 Eylül 2022 tarihinde kapılarını açıyor. Etkinliğin ana sponsoru ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi. 18 Eylül’e kadar devam edecek olan etkinlik, bütün oyun tutkunlarını bir araya getirmeyi amaçlıyor. Geçtiğimiz senelerde yüzbinlerce oyuncuya ve oyun firmasına ev sahipliği yapan fuar, 2019 senesinde 92 bin ziyaretçisi ile dünyanın en büyük sekiz oyun organizasyonundan biri olmuştu. 33 milyon oyuncunun merak ile beklediği etkinlik, 16 Eylül tarihinde Kadir Toptaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde başlayacak.

Gaming İstanbul ile Unutulmaz Bir Organizasyona Dahil Olun

Gaming İstanbul 16-18 Eylül 2022

Gaming İstanbul 2022, oyun seveleri ve oyun şirketlerini üç gün süresince konsol, PC, mobil oyunlar, e-spor karşılaşmaları, yeni oyunların gösterimleri, takipçi buluşmaları, ünlü yayıncılar, markaların yeni ürünleri gibi konularda çeşitli etkinlikleri ile büyüleyecek. Gaming İstanbul katılımcıları aynı zamanda alışveriş alanı, retro oyun alanı, cosplay alanı, FRP etkinlik alanı, çocuk parkı ve serbest geliştirici alanı gibi yerlere giriş hakkı elde edecekler. OGEM ve Medya AŞ. tarafından desteklenen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsor olduğu fuar, oyun sektörüne yönelik iş geliştirme etkinlikleri de sunacak. Serbest oyun geliştiriciler ve oyun profesyonelleri fuarda bir araya gelecek. Üç gün boyunca toplantılar ve konferanslar da düzenlenecek.

Gaming İstanbul Katılımcıları

Gaming İstanbul etkinliğinin katılımcıları da merak konusu. Blockchain tabanlı rol yapma oyunu Rise Online, büyük bir etkinlik alanı ve fuar ziyaretçilerine özel sürprizler ile organizasyonun en mühim katılımcılarından biri oluyor. Yuvamız İstanbul, Bestgameprice, Enucuzoyun, FRPNET, Zindhu, Digigame Startup Studio, Wendigo Games, Gizala, Ancient Gears, Upgrade Entertainment, LG, Stargate, Aerosoft, Codeo, Red Bull, Unity gibi önemli isimler de Gaming İstanbul katılımcıları arasında yer alıyor. Ancient Gears şirketi tarafından tasarlanan ve geliştirilen, oyuncuların karşısına demo ile çıkacak olan Adanath da bu senenin katılımcıları arasında. Ayrıca oyun ilk kez bu etkinlikte tanıtılacak. Ünlü yayıncılardan Pelin ‘‘PqueeN’’ Baynazoğlu, Murat ‘’Ejderha’’ Sönmez, Tuna ‘’Pintipanda’’ Akşen, Can Sungur gibi isimler de fuarın katılımcıları arasında yer alıyor.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir