7ada085f 9ef8 4f2f 960c 7657d0ba0c2a

Fortnite Sızıntısı Yaklaşan Olası Battle Pass Görünümlerini Gösteriyor

Bir sonraki Battle Pass çok yakında ve yakın zamanda yapılan bir sızıntı, gelecek Fortnite görünümlerinin nasıl görünebileceğine dair bazı spekülasyonlar yaratıyor. Veri madencilerine ve oyunun hikayesindeki ipuçlarına göre, yakında çıkacak olan Fortnite Battle Pass, varsayılan görünümü içerebilir. Fortnite’ın gelecek sezonu, “Geri Sarma” teması ve Bölüm 1 Sezon 5 ile potansiyel bağlantılarla Bölüm 1’e bir geri dönüş olabilir. Orijinal varsayılan görünümlerin geri dönme olasılığı ve Epic Games’in daha yaşlı hayranlarla bağlantı kurmayı hedeflemesi olasılığıyla nostalji, gelecek sezonda büyük bir rol oynayabilir.

26br keyart noshadow 1920x1080 3358aa3ee425

Fortnite Battle Pass Nedir?

Fortnite Battle Pass, popüler bir çevrimiçi çok oyunculu oyun olan Fortnite’ın bir özelliğidir. Battle Pass, her bir Fortnite oyun sezonu için mevcut olan bir premium öğe koleksiyonudur. Oyuncular, Battle Pass’i satın alarak veya oyun içi V-Bucks (oyundaki sanal para birimi) kullanarak sezon boyunca çeşitli ödüller kazanabilirler.

Fortnite Battle Pass, sezon boyunca oyunculara oyun içi ödüller, kozmetik eşyalar, karakterler, sarmaşık, para ve daha birçok şey sunar. Battle Pass, seviye tabanlı bir sistemi takip eder ve oyuncular seviye atladıkça daha fazla ödül kazanırlar. Ayrıca, Battle Pass sahipleri özel görevler tamamlayarak veya oyun içi etkinliklere katılarak Battle Stars (Savaş Yıldızları) kazanabilirler, bu da Battle Pass seviyelerini hızlıca yükseltmelerine yardımcı olur.

Battle Pass, Fortnite’ın sezonlarının bir parçasıdır ve her sezon farklı bir tema veya hikaye ile gelir. Oyuncular, sezon boyunca Battle Pass’i tamamlamak için oyun içi görevleri, etkinlikleri ve zorlukları tamamlarlar. Battle Pass’i satın almak, daha fazla ödül kazanmanın yanı sıra oyunun geliştiricisi Epic Games’i desteklemek anlamına gelir.

fortnite ne demek

Her sezon sonunda Battle Pass sıfırlanır ve yeni bir sezonla yer değiştirir, bu da oyunculara yeni ödüller, kozmetik öğeler ve içeriklerle ilgili heyecan verici bir deneyim sunar. Bu, oyuncuların oyunu canlı tutmak ve sürekli bir hedefe sahip olmalarını sağlar.

Son olarak, Fortnite Battle Pass, oyunun temel sürümü olan Fortnite Battle Royale’ın bir parçasıdır ve “Save the World” gibi diğer oyun modları için geçerli değildir. Battle Pass, yalnızca Fortnite Battle Royale oyun modunda kullanılabilir.

Fortnite Battle Pass için Sızıntılar

Araştıranlar, varsayılan görünümün yaklaşan Fortnite Savaş Bileti’ne dahil edilme olasılığına işaret eden bilgiler paylaştı. Fortnite Bölüm 4 Sezon 4’ün bitiş tarihi her zamankinden daha yakın ve pek çok hayran artık gelecek sezon hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi ortaya çıkarmaya odaklanmış durumda. İlk Fortnite oyun içi teaser’ları yayınlandı, bu sezonun hikayesi son aşamasına ulaştı ve hatta bazı içerik oluşturuculara, gelecek içerikle ilgili olarak posta yoluyla tuhaf paketler gönderildi.

Spekülasyonların üzerine Epic Games’in kurucu ortağı Mark Rein, gelecek sezonun temasının tek kelimeyle özetlenebileceğini açıkladı: Geri Sar. Şu ana kadar sağlanan tüm bilgilerle birlikte oyuncular, Fortnite’ın 1. Bölüm’de zamanda geriye gideceği sonucuna hızla ulaştı. Daha spesifik olarak, gelecek sezonun Bölüm 1’in 5. Sezonuyla paralel olması muhtemeldir, çünkü bu tarih gösteriliyor Kado Thorne’un zaman makinesinde.

13br evergreens blue newsheader 1920x1080 864336340

Bölüm 4 Sezon 4 yakında sona ererken, verileri verenler ellerinden geldiğince fazlasını ortaya çıkarmak için çok çalışıyorlar. Yeni Battle Royale oyun modlarının görselleri sunucuya yüklendi ve zaten sızdırıldı. Görünüşe göre varsayılan görünümler Solo, Duo, Trio ve Squad çalma listelerinin yüzü olacak. Çalma listesi görselleri genellikle Fortnite Battle Pass görünümlerini içerdiğinden, bu görünümler artık varsayılan görünüm olarak mevcut olmayacak, ancak Battle Pass’in bir parçası olarak dağıtılacak olabilir; belki de her karakter modeli için seçilmiş bir stile sahip olacaklar.

Bazı hayranlar, görselde öne çıkan varsayılan ayarların “OG görünüm yok” olmadığını görmekten memnun değildi, ancak bunun, onların fikrini değiştirebilecek bir açıklaması olabilir. Bölüm 1 temasının doğru olduğu ortaya çıkarsa, Fortnite’ın, farklı kıyafetlere sahip bu daha yeni modeller yerine, oyunun dış görünüm seçeneği olmayan orijinal varsayılan görünümlerini kullanmaya başvurması mümkündür.

Fortnite Rehberi Nasil Oynanir

Epic Games‘in nostaljiyi kendi avantajına kullanacağına şüphe yok; şirket daha yaşlı hayranlarla bağlantı kurmak için çok çalışıyor. 1. Bölüm’de herkesin tonlarca görünümü yoktu ve bir oyuncunun varsayılan görünümü kullandığını görmek çok daha yaygındı. Sonuç olarak, OG dış görünümü kısa sürede Fortnite gazileri için simge haline geldi. Belki de OG varsayılanları gelecek sezon başladığında geri dönecektir ve bu, Epic Games’in oyunun geri getirmek istediği çeşitli yönlerinden biri olabilir.

Fortnite artık Mobil, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S‘de mevcut.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir