sad

Fortnite: Infinite Drift Paketi Nasıl Alınır?

Oyuncular Infinite Drift Paketini Fortnite OG Mağazasında bulamayacaklar; işte onu nasıl edineceğiniz.

3895850 fortnite10 18 20215 48 57pm

Fortnite, OG Sezonunun lansmanıyla ilk yıllarını kutluyor. 2 Aralık’a kadar hayranlar orijinal Battle Royale haritasının keyfini bir kez daha çıkarabilecek. OG Sezonu boyunca Fortnite, oyuncuların 5. Sezon ile X. Sezon arasında eklenen farklı öğeleri deneyebilmesi için haftalık güncellemeler alacak. Bunun da ötesinde oyuncular, Bölüm’de olduğu gibi görünecek olan OG Mağazasını da ziyaret edebilecek. 1.

OG Shop‘ta klasik Fortnite görünümlerinin yanı sıra OG görünümlerinin ilginç yeni yorumlarını gösteren remiksler de yer alacak. Oyuncular aslında Infinite Drift Paketini alarak Sezon 5’ten Drift’in remikslenmiş versiyonunu elde edebilirler – bu kılavuz onlara bunu nasıl elde edeceklerini gösterecektir.

maxresdefault 3

Fortnite: Infinite Drift Paketi Nasıl Alınır?

Infinite Drift Paketi kesinlikle bu sezon OG Mağazasında dönen öğelerle aynı temayı takip ediyor. Ancak oyun içi elde edilemez. Öğe Mağazası, Bölüm 1’deki gibi görünmesi için değiştirildiğinden, önemli ölçüde azaltıldı. Bu tür paketler normalde Item Mağazasının Özel Öğeler ve Paketler bölümünde bulunur, ancak artık mevcut olmadığından oyuncuların onu başka bir yerden alması gerekecek.

Fortnite’ın Infinite Drift Paketini satın almak için oyuncuların tercih ettikleri platformun mağazasını veya Epic Games Store’u ziyaret edip buradan satın almaları gerekiyor. Paketin fiyatı 17,25 dolar ve tüm platformlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Oyuncuların bunu her sistemde nasıl satın alabileceği aşağıda açıklanmıştır:

Xbox, Epic Games , Playstation

Bu platformlardan detaylı bir şekilde nasıl temin edeceğiniz yazmaktadır.

fortnite season 5 art

DİKKAT!

Nintendo eShop’ta Infinite Drift Pack ile ilgili bir hata var, dolayısıyla şu anda kullanılamıyor.

Infinite Drift Paket İçeriği

Infinite Drift Paketi, Bölüm 1 Sezon 5 Battle Pass’a ait olan Drift görünümünün üç remikslenmiş versiyonunu içerir. Üstelik her görünümün kendi sırt süsü ve toplama aracı da var, böylece oyuncular istedikleri gibi karıştırıp eşleştirebilirler. Infinite Drift Paketinin içerdiği her şey burada:

  • Skulldrifter Kostümü
  • Kırmızı Riftcage sırt süsü
  • Kafatası Tırpanı hasat aleti
  • Balık sürüklenmesi Kostümü
  • Atlantis Sürahisi sırt süsü
  • Atlantis Trident hasat aracı
  • Rift Strider Drift Kostümü
  • Strider’ın Hardshell sırt süsü
  • Strider’s Slicers hasat aleti

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir