why everyone is talking about final fantasy 7 remakes doors 73p3

Final Fantasy 7 Remake, Aerith’in Kırmızı Elbisesinin Konsept Çizimini Paylaştı

Geliştirici ve yayıncı Square Enix, hayranlarına Aerith’in Final Fantasy 7 Remake’teki ikonik kırmızı elbisesinin konsept çizimine bir bakış sunuyor.

5bde728e cd31 4a01 b520 de91458f75fe final fantasy vii remake 20200409182954

Square Enix, Final Fantasy 7 Remake‘te Bölüm 8’deki tüm yan görevlerin tamamlanmasıyla elde edilen, Aerith’in kilidi açılabilir kırmızı elbisesinin konsept görselini paylaşıyor. Hayranlar, Final Fantasy 7 Rebirth’ün yakında piyasaya sürülmesinden heyecan duyuyor ancak Aerith’in hikayesinde değişiklikler bekliyor. Square Enix, özellikle Aerith’in karakteriyle şu ana kadar hayranların beklentilerini başarıyla karşıladı.

Square Enix, Aerith, Young Tifa ve Final Fantasy 7 Remake’in diğer popüler karakterleri dahil olmak üzere çeşitli konsept sanat eserlerini paylaşıyor. Geliştiricilerin vizyonu baştan sona tutarlı kaldı ve hayranlar ilk tasarımları görmekten keyif alıyor.

Square Enix, Final Fantasy 7 Remake’teki kilidi açılabilir kırmızı elbiseli Aerith’in konsept çizimini paylaşıyor. Kırmızı elbise, Aerith’in oyundaki koleksiyonluk kıyafetlerinden sadece biri. Özellikle kırmızı elbise, Bölüm 8’deki mevcut tüm yan görevlerin tamamlanmasının ardından kullanıma sunulacak.

Bu sadece eğlenceli bir kozmetik de değil, çünkü oyun için Platin kupayı almak için elbise gerekli. Serinin 2024’ün başlarında piyasaya sürülmesi planlanan ikinci oyunu Final Fantasy 7 Rebirth ile hayranlar, klasik PS1 RPG’nin tüm unutulmaz anlarının yeniden yapımda nasıl oynandığını görmekten heyecan duyuyor.

2510225e6f88677adfe2.94169544 FFVIIR March Screenshots 23 .0

Aslına bakılırsa oyuncular, Final Fantasy 7 Rebirth’te Aerith’in hikayesinin değişmesini zaten bekliyorlar. Bu kesinlikle geliştiriciler için zorlu bir ip, çünkü hemen hemen her unsur, özellikle de karakterler, serinin hayranları için ikonik. Bu sıfırdan yeniden yapımda dünyayı yeniden hayal etmek bir şeydir; Hayranların beklentilerini karşılamak başka bir şey. Neyse ki çoğu kişi Square Enix’in bu noktaya kadar başarılı olduğu konusunda hemfikir; özellikle konu hayranların en sevdiği kadın kahraman Aerith olduğunda.

Yayıncı ve geliştirici Square Enix, Aerith’in Final Fantasy 7 Remake’teki kilidi açılabilir kırmızı elbisesinin konsept sanatını sosyal medyada hayranlarıyla paylaştı. Gönderide elbisenin siyah-beyaz taslağı ve tam renkli versiyonu yer alıyor.

Final Fantasy 7 Remake Inceleme

Genel olarak konsept çizimi, nihai ürüne ulaşanla aynı çizgide görünüyor ancak yine de tasarımın mürekkep ve renk versiyonlarını görmek büyüleyici.

Paylaşılan gönderi ise şu şekilde;

Oyunun çıkışından bu yana Square Enix, Final Fantasy 7 Remake konsept görsellerinin çeşitli parçalarını hayranlarla paylaşıyor.

Örneğin geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında Young Tifa‘nın konsept çizimi paylaşılmıştı. Yıllar geçtikçe oyun, oyunun diğer popüler karakterlerinin yanı sıra dünyanın kendisinin de kamera arkası görüntülerini yayınladı. Aerith’in konsept çizimlerinin her iki parçası da, sınırlı sayıda üretilen bir kutu setine ve hatta Dünya Rekoru sahibinin etkileyici Final Fantasy koleksiyonuna çok yakışacakmış gibi görünüyor. Yine, görsellerin kendisi, hayranların oyundan tanıyacaklarından büyük ölçüde farklı olmasa da, geliştiricilerin başlangıçta aklında ne olduğunu görmek çok eğlenceli.

FF7R Intergrade PC Cloud 8gcedvpn4

Bu durumda, vizyonun baştan sona oldukça tutarlı olduğu görülüyor. Klasik RPG’nin yeniden yapımı Final Fantasy 7 Rebirth ile bitmeyecek; daha ziyade Şubat 2024 sürümü üçlemenin ikinci oyunu olacak. İkinci oyunun çıkmasına hâlâ aylar varken, Final Fantasy Rebirth geliştiricileri üçüncü bölümün hikayesinin taslağını çıkarmaya başlıyor, bu nedenle hayranların serinin sonuçlanması için çok uzun süre beklemelerine gerek kalmayacağını umuyoruz.

Final Fantasy 7 Remake şu anda PC, PS4 ve PS5‘te mevcut.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir