HD wallpaper video game fifa 23

FIFA 23 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 23 ne zaman çıkacak? Oldukça popüler konsol oyununun en son sürümünün çıkmasına az kaldı. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular FİFA 23 için sabırsızlanıyor. FIFA ve EA Sports arasındaki iş birliği de sonlanacak. Çünkü her ikisi de neredeyse otuz senelik birlikteliğin sonrasında yollarını ayırmaya hazırlanıyor.nnYeni video oyunu birçok şey sunuyor ve oyuncular bunun serideki en iyi giriş olmasını umuyor. Peki, FIFA 23 ne zaman çıkacak? İşte FİFA 23 hakkında bilinmesi gerekenler…

FIFA 23 Ne Zaman Çıkacak? Çıkış Tarihi Nedir?

FIFA 23 Ne Zaman Çıkacak?

Serinin sıkı takipçileri oyunun ne zaman çıkacağını merak ediyor. FİFA 23 çıkış tarihi sorgulamaları yapılıyor. Dünya çapında büyük bir heyecan ile beklenen oyun, Epic Games, Google Stadia, Xbox Series X/S, Xbox One, Steam, PlayStation 5, PlayStation 4 için çıkış yapacak. Peki, FIFA 23 ne zaman çıkacak? FIFA 23, 30 Eylül 2022’de oyuncuların beğenisine sunulacak. Steam, Stadia, Xbox ve PlayStation için ön siparişler ile 27 Eylül tarihinden itibaren oynanacak.

FIFA 23 Fiyatı Nedir?

FIFA 23 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 23 ne zaman çıkacak diyenler, oyunun fiyatı hakkında da bilgi almak istiyor. FİFA 23 fiyatları şu şekilde açıklanabilir:

  • PS5: 69.99 dolar
  • PS4: 59.99 dolar
  • Xbox Series X/S: 69.99 dolar
  • Xbox One: 59.99 dolar
  • PC: 59.99 dolar
  • Nintendo Switch: 39.99 dolar

EA Sports, FIFA 23 oyununun standart sürümü için 59.99 dolar fiyat çıkardı. Yeni nesil sürümlerin ise daha pahalı olacağı söyleniyor. Yeni nesil sürümlerde ise fiyat 69.99 dolar olacak. EA Play oyuncuları, ön sipariş yaptıkları taktirde yüzde 10 indirim hakkı elde edecekler. Ayrıca Ultimate sürümü standart sürümden biraz daha pahalı ve ücret 99.99 dolar oluyor.

FIFA 23 Nerede Oynanır?

FIFA 23 ne zaman çıkacak açıkladık. Şimdi de bu oyunu nerelerde oynayabileceğinizden bahsedelim. Oyun, yeni nesil konsollar Xbox Series X/S ve PlayStation 5’in yanı sıra Windows, Xbox One ve PlayStation 4’te de oynanabilecek. FİFA 23 aynı zamanda Nintendo Switch ve Google Stadia üzerinden de oynanma imkanı sunacak.nnFİFA 23 en iyi oyuncular listesini keşfetmek için TIKLAYINIZ!

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir