En iyi savas oyunlari 2022 En iyi 12 savas oyunu

En Popüler Savaş Oyunları 2022

Savaş oyunları boldur, her yıl çıkan yeni oyunların yanı sıra hala popüler olan kült oyunlar da bulunmaktadır. Peki, savaş oyun seçenekleri neler? İşte çoğu insanın favorisi o oyunlar…

War Thunder

savas oyunlari 0

War Thunder askeri bir MMO oyunudur, ancak sahada bir asker rolünü üstlenmek yerine oyuncular farklı araçlar kullanarak birbirleriyle savaşırlar. Oyuncuların binebileceği her türlü farklı araç var. Tanklardan, deniz savaş gemilerinden uçağa, oyuncular her türlü farklı duruma uygun çok çeşitli araçlar bulacaklar.n

Defcon

savas oyunlari 1

En iyi savaş oyunları listemiz Defcon ile devam ediyor. Defcon, 1980’lerin ikonik gerilim filmi Wargames’ten ilham alınarak geliştirilmiş bir oyundur. Bu oyunda, oyuncular bir sığınakta yeraltında bir yerde saklanan bir general rolünü üstlenirler. Dünyayı saran paranoya ile oyuncular, diğer kıtalara taktik saldırılar başlatmak için güçlerini topluyorlar.Bu gerçek zamanlı strateji oyunu, karşıt kuvvetlerin askeri gücünü kırmak için yeterli ateş gücüne sahip olduğunuzdan emin olmakla ilgilidir. Burada onları bir dizi saldırı, hatta bir nükleer saldırı ile yavaşça alt edebilirsiniz. Ancak, bir saldırıyla karşılaştığınızda yeterli kaynağınız yoksa, karşı saldırıyı sürdürmek zor olabilir. Bununla birlikte, bu oyun en az sivil zayiatla ayakta kalmanızı gerektirir.

Squad

savas oyunlari 3

Squad, hem eleştirmenler hem de oyuncular tarafından olumlu karşılanan bir başka askeri odaklı taktik FPS oyunudur. Dünyaya atılan yüzlerce oyuncu ile oyuncuları takım savaşlarının içine çeken bir oyundur. Gerçek silahlar, araçlar ve çevre dışında bu oyunun kilit unsurlarından biri de başlıkta yer alan VoIP sistemi.

Pavlov VR

savas oyunlari 4

En popüler savaş oyunları arasında yer alan Pavlov VR, sanal gerçeklik oyunlarını sevenler için erken erişim oyunudur. Birçok yönden Counter-Strike ile karşılaştırılabilecek bir askeri nişancı oyunudur. Oyuncular silahlarını vücudun her iki yanına veya arkasına yerleştirebilir, ancak silah ne kadar büyükse, atışları kontrol etmek ve iki elle nişan almak o kadar kolay olur.

Marauders

savas oyunlari 5

Marauders, kozmosun korsanları olarak en büyük ödülleri aramak için cüretkâr baskınlar yapmak zorunda olduğumuz, oldukça sanayileşmiş bir uzay geleceğinde geçen birinci şahıs savaş oyunudur.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir