steamuserimages a.akamaihd

En İyi Steam Oyunları 2022

En iyi Steam oyunları hangileri? Steam, herkesin istediğini bulabileceği en büyük oyun platformlarından biridir. Milyonlarca eş zamanlı kullanıcısı olan bu dijital pazaryeri, herkesin zevkine uygun binlerce farklı oyun sunuyor. Sonuç olarak, özellikle çok sayıda sevilen oyun için meydana gelen sezonluk indirimlerle, platformdaki en iyi oyunların hangileri olduğunu belirlemek zor olabilir. Platformun en popüler oyunlarını sıraladık…

Counter-Strike

en iyi steam oyunlari 1

Orijinal Counter-Strike, birinci şahıs nişancı oyunları için yeni bir çağ başlattı. Oyuncuları taktik çok oyunculu maçlarda bir araya getirerek, onlara rehineleri kurtarma veya terörle mücadele birimlerini ortadan kaldırma hedefleri verdi. Bu oyun sonunda, diğer oyunların bile onun izinden gitmeye çalıştığı o kadar popüler bir oyun olan Counter-Strike: Global Offensive’e yol açtı.

Monster Hunter World

en iyi steam oyunlari 2

En iyi Steam oyunları arasında bir başka seçenek de Monster Hunter World oluyor. Monster Hunter World, dünya çapında PC’de büyük bir sürüme sahip olan ilk Monster Hunter oyunudur. Her yaştan insanın ilgisini çeken bir oyun türüdür.

Microsoft Flight Simulator

en iyi steam oyunlari 3

Asobo Studio tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından dağıtılan bir oyun simülatörüdür. Bu yeni bölümde, diğerlerinin yanı sıra hafif uçaklar, geniş gövdeli uçaklar uçurabiliriz. Aslında, bir uçuş planı oluşturmanıza ve herhangi bir aksilik olmadan hedefinize ulaşmanıza olanak tanır.

Among Us

en iyi steam oyunlari 4

InnerSloth tarafından geliştirilen ve yayınlanan strateji unsurlarına sahip çok oyunculu bir sosyal kesinti video oyunudur. Oyun, bir uzay gemisinin üyelerinin kontrolünü ele geçiren en fazla 10 oyuncudan oluşan bir gruba odaklanır. Among Us, 2D grafiklerle en iyi izometrik görünüme sahiptir.

The Elder Scrolls V: Skyrim

en iyi steam oyunlari 5

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen, Bethesda Softworks ve Valve Corporation tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera ARPG’sidir. Hikaye, Oblivion olaylarından 2 yüzyıl sonra, ejderha kanına sahip bir kahramanın Skyrim ülkesinde kaderini yerine getirme, dünyayı yok etmek isteyen ejderhayı ortadan kaldırma hedefine sahip olduğu bir yerde geçiyor. The Elder Scrolls V: Skyrim, karakter özelleştirme sistemi, deneyim sistemi, beceri sistemi ve envanter sistemine sahiptir. Oyuncu, oyun boyunca ilerledikçe katlanarak gelişme yeteneği elde eder.

Cyberpunk 2077

en iyi steam oyunlari 6

En iyi Steam oyunları arasında bir diğeri de Cyberpunk 2077 oluyor. Bu birinci şahıs RPG’de, sonunda güzel bir sözleşme imzalayan bir silahşör olan V’nin kontrolünü elinize alıyorsunuz. Büyümek ve itibar kazanmak için yavaş yavaş görevleri yerine getireceksiniz. Oyun, farklı görevlerin çözülmesi söz konusu olduğunda, seçeneklerin sayısı ve çeşitli olasılıkların yanı sıra oyuncunun eylemlerinin sonucu ile öne çıkıyor. Muhtemelen neslin en önemli oyunlarından biri.

Sekiro: Shadows Die Twice

en iyi steam oyunlari 7

Sekiro: Shadows Die Twice, bir zamanlar Bloodborne ve Dark Souls serisini yapan aynı stüdyo olan FromSoftware tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyunda, gözden düşmüş ve ölümden kurtarılmış bir savaşçı olan Lobo Manco’nun kontrolünü alıyoruz. Bir zamanlar eski bir soydan gelen bir lordu korumaya söz vermiştik ve şimdi Ashina klanının hedefiyiz. Tüm oyun, Sengoku döneminde Japonya’da gerçekleşir. Macera sırasında yeteneklerimizi test edecek çok güçlü düşmanlar bizi bekliyor.

Half Life: Alyx

en iyi steam oyunlari 8

Half Life: Alyx oyunu da en iyi Steam oyunları listesinde. Valve tarafından geliştirilen Half-Life: Alyx, VR gözlüğü gerektiren bir PC oyunudur. Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift ve Windows Karışık Gerçeklik ile uyumludur. Half-Life: Alyx’te hikaye, insanlığın Alliance olarak bilinen uzaylı bir ırka karşı savaşmak zorunda olduğu Half-Life ve Half-Life 2 olayları arasında geçiyor. Alyx Vance olarak görevimiz insanlığı kurtarmaya çalışmak ama kolay olmayacak.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir