248541

En İyi Spor Oyunları 2022

En iyi spor oyunları, birçok insan tarafından merak ediliyor. Spor karşılaşmalarını seven oyun tutkunları, bu kategorideki oyunlara ilgi duyuyor. İşte o popüler oyunlar…

FIFA 23

En İyi Spor Oyunları 2022

FIFA 23, kullanıcıya daha fazla özellik, oyun modu, Dünya Kupası içeriği, kulüpler, ligler, yarışmalar ve oyuncularla tarihin en iyi futbol video oyununu sunmayı amaçlıyor. FIFA 23, EA Sports’un bir futbol simülatörüdür.

NBA 2K23

En İyi Spor Oyunları 2022

En iyi spor oyunları arasında bir diğeri de NBA 2K23 oluyor. NBA tutkunları tarafından çok sevilen bir spor oyunudur. NBA 2K23, her oyuncunun sürükleyici basketbol video oyunları yaratarak yirmi yıldır kendisini basketbol kültürünün önemli bir parçası olarak kurmayı başaran 2K Sports’tan en iyi oyundur.

FIFA 23 – Ultimate Team

En İyi Spor Oyunları 2022

FIFA 23 – Ultimate Team, oyuncuların hayallerinin takımını oluşturmalarına izin veriyor. Futbol severler tarafından en beğenilen oyunlardan biri oluyor.

Session

En İyi Spor Oyunları 2022

Session, sporu geniş bir özgünlükle sergilemeyi amaçlayan bir kaykay video oyunudur. Skate gibi türün harika klasiklerini referans alan bu oyun, daha sonra bunları video düzenleme yoluyla toplulukla paylaşmak için özgürce farklı numaralar geliştirmenize olanak tanır. Böylece Session, kreasyonlarında kullanıcıların yaratıcılığını, sıkı çalışmasını ve azmini ödüllendirmeyi amaçlar.

Inazuma Eleven: Heroes Great Road

en iyi spor oyunlari 5

En iyi spor oyunları listesi Inazuma Eleven: Heroes Great Road ile devam ediyor. Popüler Manganime futbol destanının 2017 versiyonudur. Hikaye, uzaylıların ortaya çıkmadığı paralel bir dünyada geçiyor.

EA Sports FC

en iyi spor oyunlari 6

EA Sports FC, yaklaşık 30 yıldır FIFA serisinin yazarları olan EA Sports’ta yeni bir futbol simülasyonu döneminin ilk bölümüdür.

Skate Story

en iyi spor oyunlari 7

En iyi spor oyunları arasındadır. Farklı oyun deneyimlemek isteyenlere hitap eder. Aksiyon oyunu olarak da işlev görür. Yeraltı dünyasında kaykay sürmeye yönelik bir video oyunudur.

Rocket League

en iyi spor oyunlari 8

Yarış ve futbolu birleştiren, Psyonix tarafından geliştirilen ve dağıtılan bir video oyunudur. 2008’de piyasaya sürülmüştür. Bu oyunda, büyük topa dokunduklarında kendilerini itmek için ekstra itiş gücüne sahip farklı araçları kontrol edeceğiz ve böylece kaleye gol atacağız. Bir Rocket League maçı 8 kişiye kadar oynanabilir.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir