Hokko Life gameplay

En İyi Simülasyon Oyunları 2022

En iyi simülasyon oyunları, oyun tutkunları tarafından merak ediliyor. İşte en popüler simülasyon oyunları!

1. Hokka Life

En İyi Simülasyon Oyunları 2022

Çevrenizde istediğiniz her şeyi tasarlayarak ve hobilerinizi köylülerle paylaşarak kendi hayatınızı ve maceralarınızı yaşamak için Hokko kasabasına gidin. Hokko Life, Robert Tatnell ve Team 17’nin PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series ve Switch için hazırladığı bir sanal yaşam ve simülasyon oyunudur.

2. Ooblets

En İyi Simülasyon Oyunları 2022

En iyi simülasyon oyunları arasında bir diğeri de Ooblets oluyor. Ooblets, Glumberland’ın PC, Xbox One, Xbox Series ve Switch için hazırladığı, renkli Ooblets dünyasında kendi çiftliğimizi tasarlamamız gereken bir simülasyon ve yönetim macerasıdır. Çiftliğini tasarla, köylülerle arkadaş ol, ooblet yetiştir ve dans yarışmalarına katıl.

3. F1 Manager 2022

en iyi simulasyon oyunlari 4

Frontier Developments tarafından PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 ve Xbox Series için resmi lisanslara sahip bir simülasyon video oyunu olan F1 Manager 2022 ile Formula 1’e damganızı vurun. Takımınızı seçin ve 2022 sürücü ve personelinden oluşan tam kadro ile yarışa başlayın. Tam F1 lisansı ve %100 gerçeğe yakın temsili ile F1 Manager 2022, sadece bir oyun değil, ömür boyu bir deneyimdir.

4. Fallout Shelter

en iyi simulasyon oyunlari 5

En iyi simülasyon oyunları listemiz Fallout Shelter ile devam ediyor. Son teknoloji grafiklere sahip olmasa da piyasadaki en iyi simülasyon oyunlarından biridir. Oyuncu, nükleer kıyamet ve bunun tüm olumsuz sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Hayatta kalmak için kaynakların akıllıca yönetilmesi gerekecek.

5. My Time at Portia

en iyi simulasyon oyunlari 6

En iyi simülasyon oyunları söz konusu olduğunda bu listede My Time at Portia oyunu da bulunmaktadır. Bu oyunun temel amacı, kişinin şehirdeki en iyi inşaatçı olabilmesidir, bazı ilginç eklemelere sahip eğlenceli bir simülatördür. My Time at Portia, atölyeyi daha rekabetçi hale getirmek ve kasabanın kontrolünü ele geçirmek isteyen bazı düşmanlarla yüzleşmek için üst düzey çabalar harcamanız gereken bir oyundur.

6. Pocket City

en iyi simulasyon oyunlari 8

Pocket City, Android için en iyi şehir kurma simülasyon oyunlarından biridir. En önemli özelliği, oynamak için birçok teşvike sahip olmasıdır. Bu oyunun ödülleri tatmin edicidir ve her zaman takdir edilen bir nitelik: gerçek para harcamadan şehri geliştirmenize izin vermesidir.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir