zrb4PG scaled

En İyi Savaş Oyunları 2022

En iyi savaş oyunları hangileri? Savaş oyunları, her yaştan oyuncunun favorisi oluyor. Heyecanlı ve eğlenceli bir savaş oyunu arıyorsanız; listemize göz atabilirsiniz!

En İyi Savaş Oyunları

İşte en popüler ve en iyi savaş oyunları:

1. Call of Duty Warfare 2

En İyi Savaş Oyunları

En iyi savaş oyunları listemizde ilk sırada Call of Duty Warfare 2 yer alıyor. Call of Duty: Modern Warfare 2, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve 2019 senesinde piyasaya sürülen ilk yeni Modern Warfare’in devamı niteliğinde olan, çok oyunculu bir savaş-aksiyon-shooter video oyunudur.

2. Anger Foot

En İyi Savaş Oyunları

Anger Foot, hızlandırılmış ritim ve güçlü baslara sahip şarkılar eşliğinde savaşabileceğiniz yaygın bir video oyunudur. Oyuncular kendilerini çılgın şehre kaptıracak ve tehlikeli bir dizi acımasız gangsterleri tek bir vuruşla yok edebilecekler. Çoğu insanın favori savaş oyunlarından biridir.

3. Evil West

En İyi Savaş Oyunları

Hard Reset ve Shadow Warrior’ın yazarları, ateşli silahlar, özel yetenekler ve göğüs göğüse dövüş ekipmanlarıyla çılgın ve kanlı bir savaşın tadını çıkaracağınız bir aksiyon video oyunu olan Evil West’te vampirlere karşı savaşmamızı öneriyor. Flying Wild Hog ve Focus Home, dövüşü daha heyecanlı hale getirmek için çok çeşitli canavarlar tasarladı.

4. Overwatch 2

En İyi Savaş Oyunları

En iyi savaş oyunları arayanlara bir başka tavsiyemiz de Overwatch 2 oluyor. Overwatch 2, Blizzard’ın orijinalin temelleri üzerine inşa edilen, oyuncuları yeni oyun modları ve çok sayıda ekleme ile yeni bir rekabetçi oyun çağına götüren ve oyuncuları dünyanın kahramanlarına takım olarak meydan okumaya davet eden kahraman nişancı oyununun devamı niteliğindedir.

5. Marauders

En İyi Savaş Oyunları

Marauders, kozmosun korsanları olarak en büyük ödülleri aramak için cüretkar baskınlar yapmak zorunda olduğumuz, oldukça sanayileşmiş bir uzay geleceğinde geçen bir savaş oyunudur. Marauders, savaş oyunu arayanların beklentilerini optimal düzeyde karşılıyor!

6. Metal: Hellsinger

En İyi Savaş Oyunları

En iyi savaş oyunları listesi Metal: Hellsinger ile devam ediyor. Metal: Hellsinger, David Goldfarb ve The Outsiders ekibinden ritmik bir birinci şahıs nişancı ve savaş oyunudur.

7. ALARA Prime

en iyi savas oyunlari 7

ALARA Prime, oynaması ücretsiz bir 4v4v4 çok oyunculu, taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Dövüşte yarışan üç takımla, oyuncular sınıfı seçmeli, çok çeşitli araçlar kullanmalı, çevrelerinden yararlanmalı ve zafere ulaşmak için birlikte çalışmalıdır. Aynı zamanda darbenin nereden geleceğini asla bilemeyeceğiniz için her zaman arkalarına göz kulak olmalılar.

8. Isonzo

en iyi savas oyunlari 8

Isonzo, Birinci Dünya Savaşı’nda, özellikle Akdeniz ülkesi ordusu ile Avusturya-Macaristan arasındaki İtalyan cephesinde gerçekleşen, gerçekçi bir ortama sahip, çok oyunculu bir birinci şahıs aksiyon ve savaş oyunudur.

9. XIII

en iyi savas oyunlari 9

En iyi savaş oyunları arasında bir diğeri de XIII oluyor. Birinci şahıs aksiyon ve atış macerası XIII, bu kült oyunu yeni zamanlara uyarlayan, grafikleri, animasyonları ve sesi PC, Xbox One, PS4 ve Switch’te en iyi şekilde görünecek şekilde iyileştiren bir yeniden yapım olarak hayat buluyor.

10. The Entropy Centre

en iyi savas oyunlari 10

The Entropy Centre, görünüşte imkansız engelleri ve bulmacaları aşmak için nesneleri zaman içinde tersine çevirdiğiniz bir bulmaca-macera ve savaş video oyunudur.

11. RoboCop: Rogue City

en iyi savas oyunlari 11

RoboCop: Rogue City, Old Detroit sokaklarında suçla savaşmaya kararlı bir cyborg polisi olan ve RoboCop olarak da bilinen Alex Murphy ile öne çıkıyor. RoboCop: Rogue City birinci şahıs, aksiyon, savaş ve nişancı video oyunudur.

12. Mordhau

en iyi savas oyunlari 12

Mordhau, 64 kullanıcı için orta çağ ortamına sahip birinci şahıs çok oyunculu bir aksiyon ve dövüş video oyunudur. Yaratıcıları, farklı ülkelerden üyeleri olan, güçlü ve akıcı bir savaş sistemi ve karakter becerilerine ve kişiselleştirmeye güçlü bir vurgu ile rekabetçi bir oyunu garanti ediyor.nnEn iyi nişancı oyunlarını keşfetmek için TIKLAYINIZ!

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir