132977 Hytale RPG video games video game art

En İyi RPG Oyunları

En iyi RPG oyunları merak ediliyor. Bir RPG oynuyorsanız, onu uzun süre oynayacaksınız ve sizi içine çeken ve tüm zaman boyunca sizi eğlendiren bir deneyim istersiniz. Bunun için oyun seçimi çok önemli. İşte RPG oyun seçenekleri…

Star Wars: Knights of the Old Republic

En iyi RPG oyunları listemizde yer alan Star Wars: Knights of the Old Republic, BioWare tarafından PC ve orijinal Xbox için 2003 yılında piyasaya sürülen bir RPG’dir. Aksiyon, destanın 4. bölümünden 4000 yıl önce geçiyor ve bize harika bir macera sunuyor.en iyi rpg oyunlari 1n

Baldur’s Gate

En iyi RPG oyunları arasında bir diğeri de Baldur’s Gate oluyor. Bu oyundan bahsetmek klasik RPG kraliyetinden bahsetmek demektir. Kendi başına efsanevi bir oyun. Orijinal olarak PC’de yayınlandı ve Star Wars: Knights of the Old Republic gibi birkaç yıldır Android’de keyifle oynanıyor. Tarih açısından şimdiye kadar yazılmış en iyisidir, sürükleyiciliği mükemmeldir ve genel olarak söylediğimiz her şey tüm faydalarını açıklamak için yetersiz kalır.

Siege of Dragonspear

Siege of Dragonspear, Baldur’s Gate’in birinci ve ikinci bölümleri arasında geçiyor. Kolay bir oyun değil ama sabretmeye değer. Çoğu insan tarafından tavsiye edilen oyunlardan biridir.

Banner Saga

Banner Saga, İskandinav mitolojisinden öğeler ile dikkat çeken sıra tabanlı bir RPG’dir. Sıra tabanlı dövüş, dikkatli bir strateji planlamasını, hamleleri ve hangi yetenekleri kullanacağınızı gerektirir. Zor bir oyun olduğunu söylemeliyiz. Ancak eğlenceli ve vazgeçilmez bir seçimdir.en iyi rpg oyunlari 2

Chrono Trigger

En iyi RPG oyunları arasında olan Chrono Trigger, 2010 yılında ekstra içeriklerle Android’e geldi ve size istediğiniz kadar basit olabilecek bir macera sunuyor. Keşfetmeye ve oyundan en iyi şekilde yararlanmak için ne kadar zaman ayırmaya karar vereceğiniz size kalmış.

Planescape: Torment

1999’da piyasaya sürülen bu RPG, kendi türünde tüm zamanların en iyilerinden biri olarak kabul ediliyor. Planescape: Torment, anlattığı hikaye, karakterleri, müziği ve oynanışı için efsanevi ve etkilidir. Android sürümü uygun şekilde yeniden düzenlendi ve güncellendi.

Titan Quest

Titan Quest, Android’e taşınan başka bir klasik oyundur. Bu, yukarıda bahsedilenler gibi, ünlü mitolojik yaratıklarla savaşmaya odaklanan başka bir popüler oyundur. En iyi RPG oyunları arasında yer alır. Oyuncular, inanılmaz dövüş becerileri öğrenirken antik mitolojik canavarlarla etkileşime giriyor.en iyi rpg oyunlari 3n

Death Road to Canada

Death Road to Canada, tek yapmanız gereken hayatta kalmak olan rogelike tarzı bir RPG oyunudur. Bu oyunu oynarken tek istedikleri hayatınızı mahvetmek olan zombi ordularıyla tekrar tekrar karşılaşacaksınız. Death Road to Canada oyunu ile alakalı olan en iyi şey, her şeyin sonsuz ve rastgele olmasıdır.

Genshin Impact

Genshin Impact, özel karakterler ve silahlar elde etmenizi sağlayan bir para kazanma sistemine sahip olmasına rağmen, tamamen açık bir dünyada geçen ve oynaması da ücretsiz olan bir ARPG aksiyon oyunudur. Estetik düzeyde, koleksiyondaki en iyi oyunlardan biridir ve mobil cihazınızdan erişebileceğiniz bir oyun çeşididir.

Star Wars: Knights of the Old Republic The Sith Lords

En iyi RPG oyunları arasında yer alan Star Wars: Knights of the Old Republic The Sith Lords, destanın en büyük hayranlarını memnun etmek için Android‘e getirilen oyunlardan biridir. Bu oyunda karakterinizle verdiğiniz kararlar son derece önemlidir.

SINoALICE

Bu rol yapma oyunu, bu türün en iyi oyun yönetmenlerinden biri olan ve portföyünde NieR ve Drakengard gibi isimler bulunan Yoko Taro tarafından yönetiliyor. Çoğu insanın favori seçimleri arasında yer alan RPG oyunudur.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir