1193318

En İyi Platform Oyunları 2022

En iyi platform oyunları, oyun tutkunları tarafından merak ediliyor. Popüler platform oyunlarını bu yazıda listeledik! İşte o oyunlar…

Ori and the Will of the Wisps

En İyi Platform Oyunları

Ori and the Will of the Wisps, Moon Studios tarafından geliştirilen, ikonik platform macera video oyunudur. Ori and the Blind Forest’ın devamı niteliğindedir. Bize Microsoft Studios’tan kusursuz bir görsel ve oynanabilir stil sunmaya devam eden, Xbox One ve PC için piyasaya sürülen bir devam oyunudur.

Astro Bot Rescue Mission

En İyi Platform Oyunları

En iyi platform oyunları arasında bir diğeri de Astro Bot Rescue Mission oluyor. PlayStation 4, PlayStation VR sanal gerçekliği için yeni bir özel video oyunudur. Japan Studio (The Playroom) tarafından geliştirilen oyun bizi eğlenceli bir hikayeye davet edecek. Bir uzay gemisinin kaptanı olarak kayıp mürettebatımızı bulmak için farklı gezegenler arasında seyahat etmemiz gerekecek.

Fez

En İyi Platform Oyunları

Fez, bize PC için benzersiz bir deneyim sunan bağımsız sürprizlerden biridir. İçinde korkusuz iki boyutlu bir dünya yaşayan küçük ve sevimli bir kahraman olan Gómez’i kontrol ediyoruz, ta ki bir gün yeni bir boyut keşfedene kadar. Temel öğelerin sıçramalar, bulmacalar ve perspektif değişiklikler olduğu ve sanal dünyayı daha önce hiç olmadığı gibi görmemizi sağlayacak bir hikayeye böyle başlıyoruz.

Celeste

en iyi platform oyunlari 4

En iyi platform oyunları arasında yer alan Celeste, oyuncuların farklı senaryoları keşfetmekten keyif alacakları, onları yeni rotaları, sırları ve gizli unsurları keşfetmeye davet edecek bağımsız bir 2D aksiyon, macera ve platform video oyunudur.

Sonic Mania Plus

en iyi platform oyunlari 5

Sonic Mania Plus, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’e birden fazla ekstra ve ayarlama ile gelecek olan başarılı 2D Sonic oyununun fiziksel formatlı bir sürümüdür. Bu ekstralar arasında iki yeni oynanabilir karakter, Mighty the Armadillo ve Ray the Flying Squirrel ve dört oyuncu için yeni bir rekabet modu yer alıyor.

Joe Danger Touch

en iyi platform oyunlari 6

Joe Danger Touch’ta alkış almak veya seyircilerin eğlenmesi için en riskli sahneyi kaydedip filme almak için en çeşitli engellerden ve unsurlardan kaçabilen deneyimli ve ünlü uzman pilotu bir kez daha somutlaştıracağız.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir