1289092 scaled

En İyi Nişancı Oyunları 2022

En iyi nişancı oyunları, çoğu oyuncunun ilgisini çekiyor. Nişancı oyunları, çok çeşitli elektronik eğlence türlerinin bir parçasıdır. Aksiyon öğelerini diğer türlerle birleştiren birçok nişancı oyunu bulunmaktadır. Şimdi bu oyunları keşfedelim…

En İyi Nişancı Oyunları

Çok beğenilen ve çoğu insanın favorisi olan en iyi nişancı oyunları şu şekilde sıralanabilir:

1. Splatoon 3

En İyi Nişancı Oyunları

The Inklings, mürekkep balığına dönüşebilen ve mürekkebe ateş edebilen bu yaratıkların başrolde olduğu üçüncü şahıs aksiyon nişancı video oyunu Splatoon 3 ile bir kez daha geri döndü. Bu üçüncü bölümde Nintendo, oyuncuları Tintelia olarak bilinen ve sakinlerinin savaş arzusundan yoksun olmadığı yeni bir bölgeye götürmeyi amaçlıyor.

2. Gungrave G.O.R.E.

En İyi Nişancı Oyunları

En iyi nişancı oyunları arasında yer alan Gungrave G.O.R.E. tüm dünyada oldukça popüler. Gungrave GORE, Güney Koreli stüdyo IGGYMOB’dan, bir diriliş silahşoru ve kanlı bir savaşta tonlarca düşmanı yok eden Grave rolünü üstlenmeniz gereken şık bir üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunu olarak sunuluyor. Gungrave GORE, PC ve konsollarda tadını çıkarabileceğiniz harika bir oyundur.

3. Call of Duty: Modern Warfare 2

En İyi Nişancı Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare 2, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve 2019’da piyasaya sürülen ilk yeni Modern Warfare’in devamı niteliğinde olan çok oyunculu bir aksiyon-shooter video oyunudur.

4. High On Life

En İyi Nişancı Oyunları

En iyi nişancı oyunları listesi High On Life ile devam ediyor. High On Life, Rick and Morty’den Justin Roiland tarafından yaratılan eğlenceli bir bilim kurgu nişancı oyunudur. Üniversiteden yeni mezun olmuş, işsiz ve hırsı olmayan oyuncunun hayatı, insanlığı uyuşturucu için kullanmak isteyen uzaylı bir kartel Dünya’yı işgal edene kadar duraksıyor.

5. Warhammer 40.000: Darktide

En İyi Nişancı Oyunları

Warhammer 40,000: Darktide, ciddi bir karanlık dalgası tarafından tehdit edilen Tertium kovanının hayatta kalması için savaşmamıza meydan okuyan tanınmış franchise’ın fütüristik evreninde geçen dört oyunculu, kooperatif birinci şahıs nişancı ve aksiyon video oyunudur. Ünlü Warhammer destanının yaratıcıları tarafından geliştirilmiştir. Birçok insanın favori oyunlarından biridir.

6. Callisto Protocol

En İyi Nişancı Oyunları

Callisto Protocol oyunu da en iyi nişancı oyunları arasında yer alıyor. Visceral Games’in modern klasiği Dead Space’in yaratıcıları tarafından imzalanan, tarihin kilit bir rol oynadığı tek oyunculu bir hayatta kalma korku video oyunudur.

7. Overwatch 2

En İyi Nişancı Oyunları

Overwatch 2, Blizzard’ın orijinalin temelleri üzerine inşa edilen, oyuncuları yeni oyun modları ve çok sayıda ekleme ile yeni bir rekabetçi oyun çağına götüren ve oyuncuları dünyanın kahramanlarına takım olarak meydan okumaya davet eden, kahraman nişancı oyununun devamı niteliğindedir.

8. Scathe

en iyi nisanci oyunlari 8

En iyi nişancı oyunları arayanlara bir diğer tavsiyemiz Scathe oluyor. Scathe, hızlı reflekslerin labirentte hayatta kalmanın anahtarı olduğu, yükseliş yolunda duran bir cehennem mermisi olan kanlı bir klasik, birinci şahıs, aksiyon nişancı video oyunudur.

9. OTG (Off The Grid)

en iyi nisanci oyunlari 9

OTG (Off The Grid), 150 oyuncunun PvP çatışmalarında ve PvE hikaye görevlerinde birbirleriyle savaştığı, aynı haritayı kullanarak distopik bir gelecekte geçen, siberpunk temalı bir savaş-kraliyeti üçüncü şahıs, aksiyon nişancı video oyunudur.

10. ARC Raiders

en iyi nisanci oyunlari 10

En iyi nişancı oyunları arasında yer alan ARC Raiders oyunu da oldukça revaçta. ARC Raiders, oyuncunun ve ekibinin, uzaydan gelen acımasız, mekanize bir tehdit olan ARC kuşatmasına direnmek için güçlerini birleştirmesi gereken, üçüncü şahıs, işbirlikçi, oynaması ücretsiz bir nişancı oyunudur.

11. Exoprimal

en iyi nisanci oyunlari 11

Exoprimal, Capcom’un son teknoloji ürünü exo zırhlara sahip, beş kişilik ekiplerin tarihteki en güçlü ve en ölümcül dinozorların amansız ordularıyla karşı karşıya kaldığı, işbirlikçi bir aksiyon video oyunudur.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir