2021de cikacak en iyi mobil oyunlar 01

En İyi Mobil Oyun Tavsiyesi

Mobil oyun tavsiyesi ile sizlerleyiz! Hikayeli oyunlardan vakit geçirmelik basit oyunlara kadar birçok farklı mobil oyun seçeneği var.Bilindiği gibi mobil cihazlarda artık daha fazla zaman geçirir olduk. Bu, oyuncular için de geçerli. Her daim yanımızda taşıdığımız cep telefonları ile oyun deneyimi yaşamayı seviyoruz. Boş vaktinizi değerlendirebileceğiniz ve maksimum eğlence yaşayacağınız mobil oyun tavsiyesi listemiz başlıyor!

1. Another Eden

Hikayenin ön plana çıktığı bir oyun arayışındaysanız; sıra tabanlı oynanışı ve rol yapma nitelikleri ile dikkat çeken Another Eden iyi bir seçimdir. Bu türe ilk defa girecekseniz; ilk başta oyunun karışık geleceğini ve zamanla oyuna alışacağınızı da söyleyelim.

2. Bad North: Jotunn Edition

Mobil oyun tavsiyesi listemizde bir diğeri de Bad North: Jotunn Edition oluyor. Bu, minik krallığınızı istilacılara karşı savunduğunuz bir oyun. Bu oyunu yaklaşık dört ya da beş saat içinde bitirebilirsiniz. Kafa dağıtmak için muazzam bir oyun.

3. Brawlhalla

Tek başınıza veya arkadaşlarınız oynayabileceğiniz harika bir oyun tavsiyesi de Brawlhalla oluyor. Pek çok farklı karakter ve harita seçeneği ile öne çıkıyor. Oldukça zevkli bir dövüş arenası diyebiliriz. Ayrıca oyun, Google Play Store ve App Store’da ücretsiz şekilde sunuluyor.

4. Crossy Road

Mobil oyun tavsiyesi listesi, Crossy Road ile devam ediyor. Önümüze çıkan engelleri aşarak ilerlememizi mümkün kılan bir oyundur. Son derece basit bir yapısı vardır. Bu yüzden oyun dünyasında yeni olanlara da hitap etmektedir. App Store ve Google Play Store üzerinden oyuna ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

5. Dead Cells

Akıcı müzikleri, sürükleyici oynanışı ve tatmin edici kontrolleri ile adından bahsettiren Dead Cells, oyun tutkunlarının favorilerinden biri. Çeşitlilik açısından da tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Direkt olarak bir hikaye anlatım tekniğini benimsemiş değil. Ancak yine de kendi içinde birçok sırrı olan bir oyun.

6. Poly Bridge

Mobil oyun tavsiyesi listemizde Poly Bridge oyunu da var. Özellikle mühendislik yeteneğine güvenenlere hitap ediyor. Fizik tabanlı yapısı ve içinde bolca bulmaca barındırmasıyla öne çıkıyor. Oyun şu anda Google Play’de 6,99 TL, App Store’da ise 109,99 TL olarak satışa sunuluyor.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir