desktop wallpaper song of horror game 74494 px horror gaming

En İyi Korku Oyunları 2022

En iyi korku oyunları çoğu insan tarafından ilgiyle karşılanıyor. Korku oyunlarını keşfetmek istiyorsanız; listemize göz atabilirsiniz.

The Medium

En İyi Korku Oyunları

Korkudan çok psikolojik korkuyla ilgileniyorsanız, The Medium tam olarak aradığınız şey olabilir. The Medium’da, gerçek dünya ile ruhlar dünyası arasında yaşayan Marianne adında bir medyum olarak oynuyorsunuz. Medium, yaklaşık 11 saatlik oynanış süresine sahip. Tipik korku oyunundan daha yaratıcı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Little Nightmares 2

en iyi korku oyunları

En iyi korku oyunları arasında yer alan Little Nightmares 2 oldukça popüler. Little Nightmares 2’de, korkunç Pale City’de hayatta kalmak için orijinal oyunun kahramanı Six ile güçlerini birleştiren Mono adında bir çocuk olarak oynuyorsunuz. Orijinali gibi, bu da yeni ve yaratıcı şekillerde korku uyandıran, yürek hoplatan bir bulmaca platform oyunu ve rahatsız edici görselleri ve ürkütücü atmosferi, siz oyundan çıktıktan sonra uzun süre sizinle kalacak gibi görünüyor.

The Evil Within 2

en iyi korku oyunlari 3

Bu, sizi grotesk ve korkunç düşmanlarla dolu kabus gibi bir dünyaya götürecek üçüncü şahıs bir hayatta kalma korku oyunudur. Görünüşte pastoral bir kasaba, karanlık doğaüstü güçler ve kayıp bir kız bu oyunda öne çıkıyor.

Dead By Dayliht

en iyi korku oyunlari 5

En iyi korku oyunları Dead By Dayliht ile devam ediyor. Dead By Daylight, çok oyunculu bir korku deneyimi olduğu için çoğu insanın favorisi oluyor. Tek bir oyuncunun vahşi bir seri katil rolünü üstlendiği ve diğer dördünün hayatları için kaçtığı bir deneyim.

Man of Medan

en iyi korku oyunlari 6

Man of Medan, Güney Pasifik’te bir tüplü dalış gezisine çıkan bir grup genç adamı takip eden seçime dayalı bir korku dramasıdır. Ancak grup, işler bu kadar basit olmasa da kabuslarının canlandığı bir hayalet gemiye bindiğinde her şey değişir. Man of Medan’da seçimleriniz kimin yaşayıp kimin öleceğine karar veriyor. Herkesi kurtarabilirsin, ama aynı zamanda herkesin ölmesini de sağlayabilirsin.

The Persistence

en iyi korku oyunlari 7

Çok az ortam, sanal gerçeklik kadar korkuya mükemmel şekilde uygundur. En iyi korku oyunları arasında yer alan The Persistence adlı oyun için de bu durum geçerlidir. The Persistence, canavarlarla dolu bir uzay gemisinde geçen akıllı bir VR korku oyunudur.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir