7Fl16w

En İyi FPS Oyunları 2022

En iyi FPS oyunları, sektördeki en popüler türlerden biri olmaya devam ediyor. Piyasada çok fazla FPS oyunu var. Peki hangisi daha eğlenceli? İşte o oyunlar…

Call of Duty: Modern Warfare 2

Infinity Ward tarafından geliştirilen hikaye, kaldığı yerden devam edecek. Oyun 28 Ekim 2022 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.en iyi fps oyunlari 0n

Crowz

En iyi FPS oyunları arasında yer alan Crowz, Crow isimli bir paralı asker olarak savaşlarda yer almanız ve hayatta kalmanız ve ulusu kurtarmanız gereken bir oyundur. Diğer çok oyunculu oyunlara ve savaş oyunlarına çok benzer. Bu FPS’de amacınıza ulaşmanız için ekibinizle birlikte görevleri tamamlamanız gerekiyor.

The Cycle: Frontier

En iyi FPS oyunları listesindeki bu oyun, bir dizi sözleşme hedefini tamamlamanız gereken yabancı bir gezegene yerleştirir. Ancak, diğer oyuncularla birlikte savaşmak için farklı düşman yaratıklara sahip olacaksınız. Bu, ganimeti ararken ve farklı görevleri tamamlarken acımasız bir FPS’dir. Bununla birlikte, turun sonunda ganimetlerinizle çıkmak için EVAC uzay gemisine gitmeniz gerekecek.

Tiny Tina’s Wonderlands

Borderlands: Gearbox Software’in yaratıcıları tarafından geliştirilen oyun, FPS’ye daha fantastik bir yaklaşım getiren ana serinin bir yan ürünü. Oyun, hikayenin yeni mekanizmalarını keşfetmek için ilginç fantezi dünyasını kullanırken, Borderlands’i bir klasik yapan görselleri ve oynanışı koruyor.

Warhammer 40.000: Darktide

Warhammer 40,000: Darktide, dört oyuncunun düşman dalgaları arasında savaştığı, işbirlikçi bir birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu olacak. Bu seri, video oyunları veya masa oyunlarında ödüllü ve en çok satan oyundur. Esasen inşa ettikleri evren takdire şayan. Dünya inşası ve bilgisi çok iyi işlenmiş ve ayrıntılıdır.

Isonzo

En iyi FPS oyunları arasında bulunan Isonzo, İtalyan Cephesi ve İtalya ile Avusturya-Macaristan İmparatorluğu arasındaki çatışmaya odaklanan I. Dünya Savaşı oyun serisinin üçüncü bölümüdür. İki güç, dağlarda savaştı, bu da oyuncuların oyun zamanı geldiğinde bir parçası olmayı bekleyebilecekleri bir şey. Yeni bir saldırı oyun modu ile oyuncuları Battlefield 2042’nin Atılım moduna benzer bir saldırıya karşı savunma moduna sokacak ve tarafınıza savaşı kazanmak için ihtiyaç duydukları avantajı sağlamak için deneyecekleri çok sayıda sınıf ve teçhizat olacak.

Scorn

Scorn oldukça kolay bir şekilde ilginizi çekecek bir oyundur. Oyuncuları kabus gibi bir dünyaya çeken birinci şahıs korku oyunudur. Bu bilinmeyen dünyadaki her şey et, kemik ve çelikle dolu, her şeyi sadece canlı değil, acı içinde gösteriyor. Bununla birlikte, oyun, çözülmesi gereken düşmanlar ve bulmacalarla dolu doğrusal olmayan bir haritada gerçekleşir. Geliştiriciler, bu oyunun cephane yönetimi ile sınırlı envantere sahip olacağını belirttiğinden, oyuncular bu oyunda bir hayatta kalma korku unsuru bekleyebilirler. Bu, cephanenizi bir düşmana mı harcamanız gerektiğine veya kaynakları sizi bekleyen başka şeyler için mi saklamanız gerektiğine karar vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir