desktop wallpaper fighting game fighting games

En İyi Dövüş Oyunları 2022

Bazı oyuncular dövüş oyunlarının keyfini çıkarmak için PC gibi platformları tercih ediyor. Nerede oynadığınız gerçekten önemli değil, çünkü bu oyunlarda başarılı olmanız el becerinize ve zihinsel çevikliğe bağlı olacaktır. İşte en iyi dövüş oyunları listesi…

1. King of Fighters XV

En İyi Dövüş Oyunları 2022

King of Fighters XV, çarpıcı görseller ve dolup taşan aksiyon ile yoğun ve hızlı tempolu 1v1 dövüş oyunudur. Takımlar üç dövüşçüden oluşur. Bu oyunda savuşturma ve MAX modu sistemleri rekabeti artırmak için idealdir. Oyun modları arasında dereceli mod, gündelik mod, oda modu ve çevrimiçi eğitim modu bulunur.

2. Dragon Ball Fighterz

En İyi Dövüş Oyunları 2022

En iyi dövüş oyunları Dragon Ball Fighterz ile devam ediyor. Gohan, Vegeta, Goku, Kefla, Broly ve Gogeta dahil olmak üzere inanılmaz DRAGON BALL serisinden 20’den fazla güçlü dövüşçü ile sonsuz ve muhteşem dövüşlerin tadını çıkarın. Sıralı savaşlarda, etkileşimli lobide, çılgın 6 oyunculu savaşlarda ve yeni bir karaktere sahip özel bir hikaye modunda 60 fps ve 1080p çözünürlükte hava kombinasyonları, yok edilebilir aşamalar ve 3v3 takım eylemine katılın.

3. Guilty Gear Strive

En İyi Dövüş Oyunları 2022

Guilty Gear oyunu, çarpıcı görseller, güncellenmiş karakterler ve yepyeni bir duvar yıkma mekaniği ile öne çıkıyor. Oyun, muhteşem animasyonlar, ağır çekim efektleri ve her elinize aldığınızda bir gösteri olacak şekilde tasarlanmış yeni öğelerle hayat buluyor.

4. Mortal Kombat 11

En İyi Dövüş Oyunları 2022

Şimdiye kadarki en görkemli Mortal Kombat’ta şanlı zafere giden yolda yumruk at, tekmele, fırlat ve kombo yap. Hikaye Modu, Zaman Kuleleri, Klasik Kuleler ve Krypt gibi modlarla çevrimiçi veya çevrimdışı savaşta becerilerinizi geliştirin. Sub-Zero, Scorpion, Raiden, Shang Tsung, The Joker ve The Terminator dahil olmak üzere 30’dan fazla karakter olarak oynayın ve her karakterin iki Fatalities ve bir Brutality’si olduğu için 100’den fazla bitirme hamlesiyle rakibinizi küçük düşürün.

5. Tekken 7

en iyi dovus oyunlari 5

Birçok oyuncunun favori oyunlarından biridir. Son derece eğlenceli ve macera dolu bir oyundur. En iyi dövüş oyunları arasında bir diğeri de Tekken 7 oluyor. Tekken 7’de 35 dövüşçü var. 20 aşama ve Rage Art, Power Crush ve Screw Hits gibi yepyeni hareketler dikkat çekiyor. Mishima ailesinin üyeleri arasındaki uzun klan savaşının sonucunu keşfedin veya çevrimiçi olarak arkadaşlarınız ya da rakiplerinizle yoğun 1v1 sinematik savaşlarda yarışın.

6. Blade and Sorcery

en iyi dovus oyunlari 6

Sanal gerçeklik için inşa edilmiş bir orta çağ fantezisinin çarpıcı dünyasına girin ve düşmanlarınızın korktuğu güçlü savaşçı olun. Blade and Sorcery, fizik kurallarına uyan nesneler ile fizik tabanlı bir yakın dövüş savaş sistemine sahiptir. Oyun, beş harita, ondan fazla silah, üç büyü, avatar özelleştirme, zıplama, tekme atma, atılma, tırmanma ve gelişmiş modlama özelliklerine sahiptir. Oyunun bir oyuncu envanterine, yetenek ağacına, yeni düşman türlerine, yeni içeriğe ve kapsamlı modlamaya sahip olması da diğer önemli özellikleri arasında yer alıyor.

7. Star Wars Jedi: Fallen Order

en iyi dovus oyunlari 7

Eski ormanları, kayaları ve perili ormanları keşfedin. Işın kılıcınızı sürükleyici bir savaşta kullanın, saldırın ve kaçın. Oyuncu karakteri Cal, özelleştirilebilir ışın kılıcıyla özel olarak savaşır.

8. Dragon Ball Xenoverse 2

en iyi dovus oyunlari 8

En iyi dövüş oyunları söz konusu olduğunda bu listede Dragon Ball Xenoverse 2 de yer alır. Şimdiye kadar geliştirilmiş en büyük ve en ayrıntılı Dragon Ball dünyasını deneyimleyin. Zamanda geriye yolculuk yapın ve Dragon Ball serisinden tarihi anlarda savaşın. Oyun, Goku, Krillian, Piccolo ve Gohan dahil tüm favori Dragon Ball karakterlerini içeriyor.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir