1311951 scaled

En İyi Anime Oyunları 2022

En iyi anime oyunları, oyun severler tarafından merak ediliyor. Animeye dayalı video oyunları, türün genişlemesi ve Attack on Titan, My Hero Academia, One Piece veya Naruto gibi daha birçok büyük referans sayesinde her zamankinden daha güçlü bir adım atıyor. İşte en popüler anime oyunları…

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

En iyi dövüş oyunlarından biridir ve aynı zamanda şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi Dragon Ball oyunudur. Tahmin edebileceğiniz gibi hem savaş senaryolarını hem de içerdiği düzinelerce karakteri temsil etmek için üstün bir sanatsal tasarıma sahip Akira Toriyama’nın çalışmasına dayanmaktadır.

Attack on Titan 2

En İyi Anime Oyunları 2022

En iyi anime oyunları arasında bir diğeri de Attack on Titan 2 oluyor. Bazı oyunlar animenin tarihini araştırmaz, ancak burada durum böyle değil. Attack on Titan 2, Attack on Titan hayranlarının isteyebileceği her şeyi sunuyor. Çünkü serinin ilk 50 bölümünün konusunu kapsıyor. Oyuncuların kendi karakterlerini sıfırdan yaratabilecekleri, hack and slash mekaniğine sahip bir oyundur.

Berserk and the Band of the Hawk

En İyi Anime Oyunları 2022

Berserk, video oyun endüstrisinde çok fazla temsil edilmemesine rağmen, 2016 yılında oldukça başarılı bir estetiğe sahip bir musou piyasaya sürüldü. Dynasty Warriors ve Berserk arasında, nihayet ana PlayStation ve PC konsolları için bir gerçeklik haline gelen bir iş birliği ortaya çıktı.nnBu oyunda senaryolar, animede görünen ana karakterlerin yanı sıra çok tanınabilir. Kentaro Miura’nın çalışmalarını gerçekten seviyorsanız, hikayesi Golden Age Arc’ta başlayıp Millennium Empire Falcon Arc’ta biten bu hack and slash’ı oynamalısınız.

Bleach: Dark Souls

En İyi Anime Oyunları 2022

Bu, Nintendo DS için ikinci Bleach oyunuydu ve daha önce görülenlerden çok daha iyiydi. Animeden birçok karakterin yer aldığı ve 2 yeni karakterin eklendiği, ayrıca yayınlanmamış hareket ve diğer oyun modlarının olduğu, aksiyon ve 2D dövüşlerin bol olduğu bir oyun. Oyuncular, enerjiyle dolup taşan kendi ruh kartları destelerini oluşturabilir ve yeteneklerini geliştirmek için güç kristalleri toplayabilir. Çevrimiçi oyun için büyük ölçüde geliştirilmiş bir Wi-Fi savaş moduna sahiptir.

Dragon Ball Z Kakarot

En İyi Anime Oyunları 2022

Dragon Ball Z Kakarot oyunu da en iyi anime oyunları arasındadır. Kakarot, animenin sadık bir temsilidir ve bazı sahneleri birebir kopyalar. Oyuncu, Son Gohan, Goku ve diğerleri gibi hikayeyi takip etmek için farklı karakterleri kontrol edebilir. Büyüleyici ve ayrıntılı bir açık dünyada geçen ilk Dragon Ball macerasıdır. Bu nedenle, istatistiklerinizi geliştirmek için iyi bir keşif, savaş ve görevler yürütme bileşenine sahiptir.

JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle

en iyi anime oyunlari 6

Dövüşün ana kahramanı olduğu Jojo’s Bizarre Adventure’ın en eksiksiz oyunlarından biri. Hirohiko Araki’nin yarattığı serinin 8 arkından 32 karaktere kadar kontrol edebileceğiniz harika bir sanatsal bölümü var. Dövüşçüler 6 ana kategoriye ayrılıyor, bu yüzden kendi yetenekleri ve dövüş stilleri bulunuyor. Jojo’s Bizarre Adventure hayranlarının birçok oyun modu ile keyifle oynayabileceği kesinlikle muhteşem bir dövüş oyunudur.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

en iyi anime oyunlari 7

Naruto’nun takipçisiyseniz, en çok kabul gören ve çok değerli olan bu oyunu da seversiniz. Elbette, dövüşe yeniden odaklanır ve oyuncunun dizide görülen efsanevi takımlar veya tamamen yeni takımlar oluşturmasına izin verir. Diğer geleneksel dövüş oyunlarından farklı olarak, dövüş sırasında karakterler arasında geçiş yapmak mümkündür. Bu nedenle belirli bir strateji unsuru vardır.

One Piece: Unlimited World Red

en iyi anime oyunlari 8

En iyi anime oyunları listesi One Piece: Unlimited World Red ile devam ediyor. Hayranların serinin içinde hissedebilmelerine olanak tanıyan çok dikkatli bir tasarıma sahip bir macera oyunudur. Eiichiro Oda tarafından yaratılan karakterlerle tek başına değil, işbirlikçi modda da oynanabilir. Serideki konumlara dayalı olarak ortamın her köşesini keşfedebilir, tanıdık düşmanlarla savaşabilir ve oyuna uyarlanmış yeni bir orijinal hikaye hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir