wp 1502043598319

En İyi Android Oyunları 2022

Kelime oyunları ve bulmacalardan, her türlü görev ve yaratıktan geçen heyecan verici yarış ve aksiyon oyunlarına kadar, en iyi Android oyunları birçok insanın favorisi! İşte o oyunlar…

1. Infinity Ops

Infinity Ops, gezegenler arası bir savaş döneminde uzak bir gelecekte geçiyor. Muhteşem renkli ve neon dolgulu siberpunk 3D grafiklere sahip olan bu oyun, lazer makineli tüfeklerden plazma tüfeklerine kadar çok çeşitli silahlarla düşmanları vurmanıza olanak tanıyor.

2. Apex Legends Mobil

Android oyunları arasında bir diğeri de Apex Legends Mobil oluyor. Dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış efsanevi strateji battle royale nişancı oyunu artık mobilde. Apex Legends Mobil konsol veya PC sürümleriyle çapraz oynama olmamasına rağmen, bir telefondaki en gelişmiş battle royale savaşına sahiptir. Apex Legends evreninde geçen bu oyunda en fazla iki arkadaşınızla takım kurabilir, diğer oyuncularla rekabet edebilir ve hızlı FPS, TPS ve dövüş aksiyonunun tadını çıkarabilirsiniz.Android Oyunların

3. Raid: Shadow Legends

Raid: Shadow Legends, Android’deki en popüler oyunlardandır. 400’den fazla savaşçı ve 14 oynanabilir grup arasından seçim yapın, ekibinizin gücünü artırın ve zorlu düşmanlarla yüzleşin.

4. Diablo Immortal

Sınıfınızı seçin, özel yeteneklere sahip çeteleri öldürün, tonlarca ganimet toplayın ve yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla muhteşem haritalarda dolaşın. Android oyunları arasında yer alan Diablo Immortal; Diablo 3’ün oynanışına çok benzer bir tarzdadır.android oyunları

5. Legends of Runeterra

Oyun, Runeterra’nın dokuz bölgesinden kart toplamanıza, şampiyonlarınızın seviyesini yükseltmenize, şampiyon ustalığı amblemleri kazanmanıza ve daha büyük, daha zorlu rakiplerle mücadele etmenize imkan tanır. Rakibinize karşı benzersiz avantajlar elde etmek için galibiyetleri birleştirin, güçlendirmeler kazanın. Sonrasında yeni şampiyonların kilidini açın ve yeni zorluklar üstlenirken haritayı keşfedin.

6. Super Mario Run

Super Mario Run, en sevilen Android oyunları arasındadır. Diğer Mario oyunlarından farklı olarak Super Mario Run, Mario’nun her zaman ileriye doğru koştuğu bir otomatik koşucudur. Prenses Peach’i Bowser’ın elinden kurtarmak için 24 heyecan verici seviyede yarışırken duvar atlamaları, havada dönüşler ve daha fazlasını gerçekleştirmek bu oyunda mümkün.

7. Light in Chaos: Sangoku Heroes

Bu arcade dövüş oyununda kötülükle savaşmaya ve dünya düzenini yeniden kurmaya hazır 50’den fazla ünlü kahraman var. Şaşırtıcı özel efektler, harika dövüş müziği ve orijinal Japonca seslendirmeleriyle hızlı tempolu, tam ekran savaşın keyfini çıkarın. Kahramanlarınızın yeteneklerini yükseltin ve gelişmiş kombinasyonların kilidini açın. Daha güçlü mücadeleler üstlenmek için diğer kahramanlarla iş birliği yapın ya da deneme savaşı veya zirve düellosu gibi çeşitli PvP arena modlarında şansınızı deneyin.

8. Eyes

Android oyunları listemiz Eyes ile devam ediyor. Eyes, korkularla dolu ürkütücü bir hayatta kalma korku oyunudur. Geceleri zenginlik aramak için bir malikaneye girersiniz, ancak kısa süre sonra kendinizi canavarlardan ve şeytanlardan kaçarken bulursunuz. Terk edilmiş hastane veya eski perili ev gibi keşfedilecek düzinelerce seviye ve manuel çizilmiş bir harita ile burada oynayacak çok şey var. Dünya lider panosunda diğerlerine karşı yarışın, tek başınıza keşfedin veya çevrimdışı oynayın.android oyunların

9. Word Farm Adventure

Her Android oyun listesinin ihtiyaç duyduğu bir şey varsa, o da iyi bir kelime oyunudur. Word Farm Adventure, köpek Rex, papağan Perry ve renkli karakterlerden oluşan bir koleksiyonla birlikte kelime arama zorluklarını, çapraz bulmacaları, kelime karıştırma görevlerini ve daha fazlasını çözerek çiftliğin kahramanı olacağınız bağımlılık yapan küçük bir kelime oyunudur. Bir bulmacayı çözdüğünüzde, görevleri tamamlamak ve çiftliği yeniden inşa etmek, tamir etmek, boyamak, tasarlamak ve eski ihtişamına geri döndürmek için kullanabileceğiniz altın paralar ve küreklerle ödüllendirilirsiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir