1313793

En İyi Aksiyon Oyunları 2022

En iyi aksiyon oyunları hangileri? Aksiyon oyunlarına başlamayı düşünüyorsanız; listemize göz atabilir ve en iyi oyunları deneyimleyebilirsiniz…

The Callisto Protocol

En İyi Aksiyon Oyunları 2022

Callisto Protocol, Visceral Games’in modern klasiği Dead Space’in yaratıcıları tarafından imzalanan, tarihin kilit bir rol oynadığı tek oyunculu bir hayatta kalma, aksiyon ve korku video oyunudur.

Harry Potter: Hogwarts Legacy

En İyi Aksiyon Oyunları 2022

En iyi aksiyon oyunları listesinde bir diğeri de Harry Potter: Hogwarts Legacy oluyor. Harry Potter: Hogwarts Legacy, Avalanche Software tarafından geliştirilen ve 19. yüzyılın başlarında Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda geçen, açık dünya aksiyon RPG’sidir.

The Lord of the Rings: Gollum

En İyi Aksiyon Oyunları 2022

Video oyunu The Lord of the Rings: Gollum, Sméagol’ün hikayesini daha önce hiç görülmemiş bir bakış açısıyla anlatmayı amaçlayan ve aynı zamanda bu ünlü karakterin Orta Dünya’daki yolculuğuyla ilgili yeni olaylar ve ayrıntılar ekleyen bir aksiyon ve macera oyunudur.

Marvel’s Spider-Man 2

En İyi Aksiyon Oyunları 2022

Marvel’s Spider-Man 2, Stan Lee ve Steve Ditko, Peter Parker tarafından yaratılan wall-crawler’ın başrol oynadığı bir aksiyon-macera video oyunudur.

Redfall

en iyi aksiyon oyunlari 5

En iyi aksiyon oyunları arasında en sevilenlerden biri de Redfall olmaktadır. Redfall, Prey ve Dishonored’ın arkasındaki ekip olan Arkane Austin tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunudur.

Resident Evil 4: Remake

en iyi aksiyon oyunlari 6

Resident Evil 4: Remake, orijinal video oyununun özünü koruyan bir geliştirmede Capcom’un hayatta kalma-korkusunu geri getirirken, güncellenmiş oyun mekaniği, yeniden tasarlanmış bir hikaye ve onu nihai hayatta kalma ve korku deneyimi haline getiren yeni nesil grafikler sunar. Bu oyunda yaşam ve ölüm, terör ve katarsis kesişir.

Project Relic

en iyi aksiyon oyunlari 7

En iyi aksiyon oyunları listemiz Project Relic ile devam ediyor. Project Relic, oyuncuyu bir fantezi ve korkunç yaratıklar dünyasına götüren küçük bir Güney Koreli geliştirme ekibi tarafından oluşturulan, çok oyunculu aksiyon video oyunudur. Dark Souls destanına benzer bir dövüş stiliyle Project Relic, hızlı tempolu bir oyunun yanı sıra grafik düzeyinde iddialı bir yapım sunma taahhüdünü garanti ediyor.

Scars Above

en iyi aksiyon oyunlari 8

Scars Above, keşfedilmeyi bekleyen gizemli bir uzaylı dünyasında geçen, zorlukların üstesinden gelmenin verdiği tatmini büyüleyici ve karmaşık bir hikayeyle birleştiren, bilim kurgu temalı üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir