waldo puzzles detailed where s wally wallpaper preview

Eğlenceli Yapboz Oyunları 2022

Eğlenceli yapboz oyunları, başta çocuklar olmak üzere çoğu insanın favorisi oluyor. Peki, zeka oyunları yapboz seçenekleri neler? İşte yapboz oyunu indir sorgusu yapanlar için en iyi oyun çeşitleri…

Eğlenceli Yapboz Oyunları Hangileri?

Bulmaca çözmeyi ve başarılı olmak için zekanızı kullanmayı seviyorsanız, aşağıdaki oyunlar muhtemelen ilginizi çekecektir.

1. Baba is You

eglenceli yapboz oyunlari 1

Eğlenceli yapboz oyunları listemizde ilk sırada Baba is You oyunu bulunuyor. Baba is You, son yılların en iyi bulmaca oyunlarından biridir ve Android cihazınız için Google Play Store’dan satın alabilirsiniz. Oyun her seviyesi size farklı bloklar sunuyor.

2. Golf Peaks

eglenceli yapboz oyunlari 2

Golfü tırmanışla birleştirirsek ne olur? Golf Peaks muhtemelen bu fikre en yakın sonuçtur ve şüphesiz en bağımlılık yapan Android oyunlarından biridir. Aslında, piyasaya sürüldüğü 2019 senesinde birçok farklı ödüle layık görüldü. Eğlenceli yapboz oyunları arayanlar için harika bir seçimdir. Golf Peaks kısa, güzel ve yoğun bir oyundur. Amaç, farklı dağlara tırmanırken topu deliğe sokmaya çalışmaktır. Elle çizilmiş ve sizi çıldırtabilecek birçok sürpriz içeren 120’den fazla seviye var. Oyunu Google Play Store’dan satın alabilirsiniz.

3. Goragoa

eglenceli yapboz oyunlari 3

Eğlenceli yapboz oyunları listemiz Goragoa ile devam ediyor. Şimdiye kadar yaratılmış en güzel ve sanatsal yapbozla karşı karşıya olabiliriz. Gorogoa, Annapurna’nın eseridir ve Google Play Store’da mevcuttur. Her seviye bize zamanlanmış oyunlarda çözmemiz gereken bir bulmaca olarak büyük bir panel gösteriyor. Gorogoa’nın zarafeti, her bir panelin elle çizilmesi ve bize farklı ortamlarda belirli bir hikaye anlatmasıdır.

4. Cessabit

eglenceli yapboz oyunlari 4

Bu kategoride çok iyi bir oyun arıyorsanız; Cessabit adlı oyuna şans verebilirsiniz. Bu, Tepes Ovidiu tarafından geliştirilen ve algılama becerilerimizden birine odaklanan bir bulmaca oyunu olarak öne çıkmaktadır. Temel olarak Cessabit, görsel hafızanızı her aşamasında test edecektir. Cessabit’in her seviyesi siyah beyaz bir ortamda ayarlanır. Amaç, farklı ipuçlarını çözmek ve her zaman sakin olmaktır. Oyunda tam olarak 24 seviye vardır.

5. Hidden Throught Time

eglenceli yapboz oyunlari 5

En popüler mobil oyunlar arasındaki Hidden Throught Time, Android cihazınızda bulundurabileceğiniz en iyi oyunlardan biri. Bu oyunda her seride mümkün olan en kısa sürede farklı nesneleri bulmanız gerekecek. Her seviye elle çizilir ve farklı engellerle sizin için işleri zorlaştıracaktır. Ve dikkatli olun, dört çağı geçtiğinizde Hidden Throught Time’ın derin düzenleyicisi sayesinde kendi dünyalarınızı yaratabileceksiniz.

6. I Love Hue Too

eglenceli yapboz oyunlari 6

Zut’un kromatik bulmaca oyununun uzun zamandır beklenen devamı olan I Love Hue Too‘da beş nitelik bir araya geliyor. Bunlar Uyum, Geometri, Algı, Beceri ve Büyüdür. Bu yüzden her karoyu çözmek için bunu aklınızda bulundurmalısınız. Eğlenceli yapboz oyunları arasında son derece popüler bir oyundur. Oynamak için 900’den fazla seviye ve The Dream ya da The Daily Fortune Telling gibi alternatif modlar var. Bundan dolayı sıkılmak imkansız.

7. Transmission

eglenceli yapboz oyunlari 7

Android’de bulabileceğiniz en iyi fütüristik bulmacalardan biridir diyebiliriz. İletim, farklı iletişim düğümlerini birleştirmekten oluşan sürekli bir bilmecedir. Elbette her birinin kendine has özellikleri olacak, bu da onu diğerleriyle bağdaştırıp bağlayamayacağımızı belirleyecek.

8. Shadowmatic

eglenceli yapboz oyunlari 8

Popüler gölge oyunu, Android’deki en ilginç bulmacalardan biridir. Shadowmatic başlangıçta iOS için piyasaya sürüldü, ancak etkisi öyle oldu ki, Google Play Store’da da piyasaya sürüldü. Sadece ilk 14 seviyeyi tamamlayana kadar ücretsizdir. Shadowmatic, hangi nesnenin bir başkasının gölgesinin arkasına gizlendiğini tahmin etmemizi sağlar. Başka bir deyişle, belirli bir nesne, duvara farklı bir nesnenin gölgesini düşürecektir. İlerledikçe yeni izlerin, renk efektlerinin, yeni doğrusal olmayan yolların ve çok daha fazlasının kilidini açıyoruz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir