ea sports fc 24 cikis tarihi fiyati

EA SPORTS FC 24 Oyuncularının Reytingleri

EA SPORTS FC 24, futbolun daha yenilikçi geleceğinin bir sonraki bölümüdür. 19.000+ tam lisanslı oyuncu, 700+ takım ve 30+ lig, bugüne kadar PC’de yaratılan en iyi futbol oyunu olarak geçiyor diyeibliriz Kendine özgü tarzı ile Electronic Arts. EA stüdyolarından her yıl belirli spor oyunlarını piyasaya sürdüğü biliyoruz. Tüm bu oyunlar arasında en popüler olanı FIFA serisi olduğu konusunda hemfikiriz ancak, EA ve FIFA arasındaki işlerin iyiye gitmediğini ve FIFA, isim konusunda dört yıllık süreçte 1 milyar dolar gibi bir ücret istediği için EA yönetimi, uzun süredir beraber çalıştığı çalışma arkadaşı FIFA ile anlaşmazlık içerisinde kaldı.

EA vs FIFA

EA, gelecek futbol oyunlarından FIFA başlığını çıkarmak zorunda kaldı ve 29 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek olan yeni futbol oyununun adı EA Sports FC 24 olacak şekilde güncelledi.

Oyuncuların erişim sağladığı Ultimate Team modundaki kartları da paylaşıldı. Futbola meraklı herkesin beklediği o kartların arasında Haaland, 93 şut yeteneğiyle FC24’ün en iyi şutörü olarak belirlendi ve  Messi, 90 reytingi ile listenin ikinci sırasında yer buluyor. Messi’nin isminin geçtiği yerde Ronaldo’yu arayan gözler her zaman olmuştur. Şaşılacak bir gelişmedir ki Ronaldo’nun en iyi ilk 12 futbolcu arasında yer almadığını görüyoruz. Listenin ilk sırasında 91 reyting ile dört futbolcu yer alıyor ve her oyuncunun gerçek dünya sahalarındaki oyun stilleri ve performansları reytinglerine yansıyacağı söylentisi mevcut.

capsule 616x353

Paylaşılan listede, EA Sports FC 24’te yer alacak en iyi 12 kadın ve 12 erkek oyuncuyu bulunuyor. Açıklamalara göre Ultimate Team’deki tüm oyuncular, liglerine ve gerçek dünyada oynadıkları sporculara göre derecelendirildi. Reytinglerin de erkek ve kadın takımların bağımsız olarak oynadığı diğer modlarla eş zamanlı olacağı aktarıldı.

FC 24’teki en yüksek reytingli futbolcular

Erkek futbolcuların listesi;

www.donanimhaber

Kadın futbolcuların listesi;

www.donanimhaber 1

Youtube kanalında ise paylaşılan fragman şu şekilde;

 

EA Sports FC 24’ün standart sürümü, 29 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.Ultimate Edition ile birlikte gelen erken erişim ise 22 Eylül tarihinde gerçekleşecek.

FC24 PlayStation ve Xbox fiyatı

  • FC24 Standart Edition: 1399 TL
  • FC24 Ultimate Edition: 1999 TL

FC24 PC fiyatı (Steam ve Epic Games)

  • FC24 Standart Edition: 1199 TL
  • FC24 Ultimate Edition: 1699 TL

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir