purple gaming

Düşük Sistem Oyun Önerileri 2022

Düşük sistem oyun önerileri nelerdir? Oyun oynamak için kullanmak istediğiniz eski veya güncel olmayan bir bilgisayarınız mı var? Endişelenmeyin, tüm video oyunları güçlü bir bilgisayar istemez. İşte o oyunlar…

Genshin Impact

Minimum gereksinimler: Intel Core i5 işlemci veya eşdeğeri, NVIDIA® GeForce GT 1030 grafik kartı veya daha iyisi, 8 GB RAM, 30 GB depolama alanı. Genshin Impact, geçtiğimiz 2020 yılının en popüler oyunlarından biri oldu. PC’den konsollara ve mobil cihazlara kadar herhangi bir platformda oynanabilen, insanları büyülü ve çok özel bir dünyaya çeken bir oyun. Gereksinimler açısından oldukça mütevazi bir oyunla karşı karşıyayız ki bu kötü grafiklere sahip olduğu anlamına gelmiyor, aslında sanatsal olarak oldukça güzel.dusuk sistem oyun onerileri 1

Tomb Raider

Minimum gereksinimler: Intel Core2 Duo 1.86Ghz veya AMD Athlon 64 X2 2.1Ghz, 1GB RAM, NVIDIA 8600 veya AMD Radeon HD 2600 XT, 12GB boş alan ve Windows XP Service Pack 3.nnDüşük sistem oyun önerileri arasında yer alan Lara Croft, video oyun tarihinin en popüler kadın kahramanlarından biri için kullanışlı olan destanın yeniden başlatılmasıyla hayata döndü. Tomb Raider, modern zamanlara uyum sağlayan, keşfedilecek çok yeri ve birkaç saat geçireceğimiz kazıları olan iyi bir aksiyon ve keşif oyununda bize eğlenceli bir hikaye sunuyor.

Batman: Arkham Asylum

Minimum Gereksinimler: Intel 3GHz veya herhangi bir AMD Çift Çekirdekli, diğer tüm işletim sistemleri için XP 2’de 1GB RAM, NVIDIA 6600 veya ATI 1300, DirectX 9, 8GB boş sabit disk alanı ve Windows XP.nnBu, video oyunları dünyasında gördüğümüz en iyi Batman’i bir araya getiren ve Arkham Asylum’u keşfetmemizi sağlayan, tarihin en iyi süper kahraman oyunlarından biridir.

dusuk sistem oyun onerileri 2

Sleeping Dogs

Minimum gereksinimler: Windows Vista Service Pack 2, Core 2 Duo 2,4 GHz veya Althon X2 2,7 GHz işlemci, DirectX 10 veya 11 uyumlu nVidia veya AMD ATI grafik kartı (ATI Radeon 3870 veya üstü ya da nVidia GeForce 8800 GT), 2 GB RAM, 15 GB boş alan.nnSleeping Dogs, türünün en hafife alınan açık dünya aksiyon oyunlarından biri olabilir. True Crime destanının doğrudan varisi ve aslında onun bir parçası olacaktı, bu başlıkta çok iyi bir şekilde yeniden yaratılmış bir Hong Kong şehrine seyahat ediyoruz.

Half-Life 2

Minimum gereksinimler: 1.7 Ghz işlemci, 512 MB RAM, DirectX 8.1 uyumlu grafik kartı, 6.5 GB HDD ve Windows 7. Düşük sistem oyun önerileri listesinde bir diğeri de Half-Life 2 oluyor. Valve’ın Source motorunu kullanması sayesinde Half-Life 2, neredeyse tüm düşük seviye veya daha eski PC’lerde çalışabilir. Video oyunu diline ilişkin önyargılı fikirleri değiştiren, anlatısal olarak sürükleyici bir macera sunan ikonik bir oyunla karşı karşıyayız. Ortada bir öncesi ve sonrası olduğu için herkesin hayatında en az bir kez oynaması gereken bir eser.

Rayman Legends

Minimum gereksinimler: Pentium IV 3 GHz veya AMD Athlon64 3000+ 1.8Ghz, 2GB RAM, NVIDIA GeForce 6800GT veya AMD Radeon X1950 Pro, 6GB boş alan ve Windows XP SP3.nnRayman Legends, harika ritmi iyi düzeyde tasarım, renkli ve şaşırtıcı grafikleri bir araya getiren, bize yenilmesi zor bir hikayeden keyif almamızı sağlayan, on yılın en iyi platformlarından birini bırakan efsanevi bir oyun.dusuk sistem oyun onerileri 3

 

Minecraft

Minimum Gereksinimler: Intel Core i3-3210 3.2 GHz / AMD A8-7600 APU 3.1 GHz, RAM: 2GB, Intel HD Graphics 4000 (Ivy Bridge) / AMD Radeon R5 serisi, OpenGL 4.4 / Nvidia GeForce 400 Serisi / AMD OpenGL 4.4, 1 GB HDD, Windows 7 ile Radeon HD 7000 serisi. Minecraft da düşük sistem oyun önerileri listesindedir. Özellikle evdeki minikler için son yıllarda video oyunlarında en büyük referanslardan biri olan Minecraft’ı bu listenin dışında tutamayız. Mojang oyununun, Raspberry Pi veya Kano Computer Kit gibi mikrobilgisayarlarda bile, hemen hemen her cihazda çalışmak üzere hazırlanmış teknik bir bölümü vardır, bu da onu, erkek ve kız çocuklarını dijital eğlence dünyasına sağlıklı bir şekilde tanıtmak için mükemmel bir yol haline getirir.

Rust

Minimum gereksinimler: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 işlemci, GTX 670 2GB / AMD R9 280 grafik kartı, 10 GB RAM, depolama birimimizde 20 GB alan.nnRust, yedi yıldan fazla bir süredir piyasada yer alıyor. Bir sürü bitki örtüsü, yüzlerce düşman ve onlarca hayvan ve karakter ile açık dünyada etkileşime girme şansı tanıyor. Amaç kendimizi beslemek, bir barınak inşa etmek, hayatta kalmak ve sunucudaki en güçlü oyuncu olmaktan başka bir şey olmayacak.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir