homepage screenshot SS 2 2dbb03252f

Disney Dreamlight Valley Paket Sahiplerine Sürpriz Var

Gameloft, dijital mağazalardan kaldırılmadan önce Disney Dreamlight Valley Kurucu Paketlerinden birine sahip olmanın son bir faydasını açıklıyor. Disney Dreamlight Valley Kurucu Paketi sahipleri, oyunun Gold Edition‘ından özel kozmetik ürünleri ücretsiz olarak alacaklar. Oyuna erken erişim sağlayan Kurucu Paketleri 4 Aralık‘a kadar satın alınabilecek.
Kurucu Paketi katmanlarından herhangi birini satın almak, oyunculara ayrıca 9,99 $ değerinde dijital para birimine eşdeğer olan 2.500 ekstra Aytaşı da verecek.

Gameloft, Disney Dreamlight Valley Kurucu Paketi sahiplerinin, oyunun gelecek Gold Edition’ındaki kozmetik ürünlerini ücretsiz alacağını açıkladı. Popüler yaşam simülasyonunun erken erişim versiyonunu satın almanın bu avantajı, Gameloft’un Disney Dreamlight Valley’i oynaması ücretsiz yapma planlarını süresiz olarak ertelediği aynı duyurunun bir parçası olarak ortaya çıktı.

f43199e62e2f36e2206b4259b7088b5a

Disney Dreamlight Valley Tam Sürüm Geliyor!

15 aylık ön izleme sürecinin ardından Disney Dreamlight Valley nihayet 5 Aralık‘ta tam sürüm olarak piyasaya sürülüyor. Oyunun erken erişim sürümüne erişim sağlayan Kurucu Paketleri 4 Aralık‘a kadar satın alınabilecek. Temel oyun için 29,99$‘dan Ultimate Edition için 69,98$‘a kadar değişen fiyatlara sahip Dreamlight Valley Kurucu Paketleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Gameloft şimdi, tüm Founder’s Pack sahiplerinin, oyunun Gold Edition’ında piyasaya sürülmesi planlanan özel kozmetik ürünleri hiçbir ek ücret ödemeden alacağını açıkladı. Bu dijital ürünler arasında Çiçekli Yazlık Evi tarzı, iki Sanatçı Tulumu kostümü ve Çiçekli Kapibara hayvan arkadaşı yer alıyor. Üç Kurucu Paketi seviyesinden herhangi birini satın almak, oyunculara ayrıca 2.500 ekstra Aytaşı da sağlayacak. Bu bonus, oyunun dijital para birimine 9,99 $ harcamaya eşdeğerdir.

disney dreamlight valley december 5 2023 editions kopya

Gameloft’un hayat simülasyonuna eklediği geçmiş dijital hediyelerde olduğu gibi, yakın zamanda duyurulan bonuslar da uygun oyunculara oyunun gelen kutusu sistemi aracılığıyla gönderilecek. Başka bir deyişle, yeni kozmetik ürünleri ve tamamlayıcı Aytaşı paketini edinmek, Disney Dreamlight Valley Kurucu Paketlerini almaya benzer; Bu nedenle oyuncuların ilk önce Merlin’e bazı Gece Dikenlerini temizlemesinde yardımcı olmalarını sağlayan giriş niteliğindeki Hikaye Görevini başlatmaları gerekecek. Bunu yapmak onları bir posta kutusuyla birlikte gelen kendi evleriyle ödüllendirecek.

Bu posta kutusuyla ilk kez etkileşime geçmek, ilk benimseyenlerin 4 Aralık’a kadar Gold Edition kozmetik ürünlerini ve 2.500 Ay Taşını almanın ön koşulu olan Disney Dreamlight Valley Kurucu Paketlerini talep etmelerine olanak tanıyacak. Ekstra hediyeler ertesi gün oyun içi posta yoluyla ulaşacaktır.

825fa8f0 fe95 47f8 bbf1 b2872068bb31

Yeni duyurulan bu bonuslar, Gameloft’un Disney Dreamlight Valley’in resmi çıkışına kadar Kurucu Paketi satın alımlarını hala teşvik etmeye çalıştığını açıkça gösteriyor. Oyunu henüz satın almamış olan potansiyel oyuncular, özellikle de hayat simülasyonunun lansman sırasında veya yakın zamanda ücretsiz oynanmayacağı yönündeki son onaylar ışığında bunu 5 Aralık’tan önce almayı düşünebilir. Bu arada Gameloft, 1 Kasım’da ayrıntılı bir Disney Dreamlight Valley: A Rift in Time sergisine de ev sahipliği yapacak.

Oyun PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S mevcut!

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir