blizzard diablo 4 ek paketleri uzerinde calismaya basladi h4qM4PAr

Diablo 4 Oyuncuları Gizli Yeni Kanıt Bulduğunu Düşünüyor

Diablo 4 topluluğunun birçok üyesi, oyunda Gizli İnek seviyesine işaret eden bazı kanıtları ortaya çıkarmış olabileceklerine inanıyor.

diablo 4 inceleme elias

Diablo 4 oyuncuları, Blizzard ekibinin varlığını inkar etmesine rağmen oyunda bir Secret Cow seviyesinin olabileceğine inanıyor. Gizli İnek seviyesi, Diablo serisinin önemli bir parçası oldu ve Diablo 2’de ve hatta Resurrected versiyonunda da yer aldı. Bir oyuncu, Gizli İnek seviyesine olası bir erişim noktası olan Forlorn Hovel’a yol açabilecek üç kutsal emaneti elde etmenin bir yolunu bulduğunu iddia ediyor, ancak onu ortaya çıkarma konusunda ilerleme durdu.

Gizli İnek Seviyesi Ne Olacak?

Bazı Diablo 4 oyuncuları, oyunda Gizli İnek seviyesine yol açabilecek ipuçları bulmuş olabileceklerine inanıyor. Bir Blizzard ekibi üyesi Diablo 4 Secret Cow seviyesinin varlığını inkar etse de hayranlar bu açıklamanın peşini bırakamıyor.

Bu, bir oyuncu alt grubunun sürekli olarak sırları içeriden ortaya çıkarmaya çalışmasına yol açtı, özellikle de söz konusu seviye franchise’ın vazgeçilmezi olduğundan. Başlangıçta ilk Diablo piyasaya sürüldüğünde bir söylenti olarak başlamıştı, sonunda Diablo 2’de ortaya çıktı. Diablo 2’nin Diriltilmiş versiyonu bile Gizli İnek seviyesini mevcut tutmuştu.

TqE2Pa5jcaQTq9RBZbECJN 1200 80 1

Diablo 3, seviyeyi Whimsyshire’a bir Paskalya yumurtası olarak dahil ederek geleneği sürdürdü. Orijinal amaç doğası gereği komedi olsa da, seviye genellikle tepeden tırnağa silahlanmış Cehennem Sığırlarını içeriyordu. Diablo 2’nin versiyonu, işbirlikçi oyunu ve seviye atlamayı teşvik eden bir oyun sonu hedefiydi.

Diablo 4’ün Gizli İnek seviyesi ekip üyeleri tarafından sürekli olarak çürütülse de, bazı oyuncular aksini düşünüyor gibi görünüyor.

Bir Diablo 4 oyuncusunun, Gizli İnek seviyesine erişmek için gerekli olabilecek üç kutsal emanetin nasıl elde edileceğini keşfettiği söyleniyor. Oyuncuya göre, anahtarın yapımını sağlayan üç kutsal emanetten birini elde etmek için 666 ineğin kesilmesi gerekiyor. 666. ineğin öldürüldüğü bölgeler, oyuncunun Kanlı Tahta Parçası mı, Küflü Cilt mi yoksa Metalik Parça mı alacağını belirler.

diablo 4 season 2 delayed at last second then struggles with knrn

Anahtar üretildiğinde, gizli seviyeye giden bir portal için çağırma yeri olan gizli bir mahzen olan Forlorn Hovel’ı açar. Forlorn Hovel beklendiği gibi ineklerle dolu; içlerinden biri Diablo 2’nin İnek Kralına referans olarak Dayanıklılık İksiri bırakıyor.

Oyuncu bulunacak daha çok şey olduğuna inanırken ne yazık ki Gizli İnek seviyesinin ortaya çıkarılmasına yönelik mevcut ilerleme burada sona erdi. Bu, geliştiricilerin tüm bunlar karşısında şüpheli derecede sessiz kalması nedeniyle daha fazlasının olmadığı anlamına gelmiyor.

Her ne kadar Blizzard‘ın bazı üyeleri varlığını inkar etse de, bu son keşif, Blizzard başkanı Mike Ybarra‘nın Diablo 4’ün söylentilere konu olan Gizli İnek Seviyesi hakkında Twitter’da verdiği yanıta güven veriyor. Diablo 4, Season of Blood adlı ikinci sezonuyla karşımızda. Geçmiş bir gösterge olursa, oyunun raf ömrü uzun olacak ve ileriye dönük olarak daha fazla içerik sunabilecektir. Belki de Forlorn Hovel’ın keşfi, Diablo dünyasında var olan cehennem sığırlarıyla ilgili daha fazla içeriğin başlangıcıdır.

hayranlarina mujde diablo 4 icin yeni aciklama min

Diablo 4 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir