diablo 4 earned over 666 million in the five days following wbhy.1280

Diablo 4 Oyuncuları Blizzard’a Büyük Bir Özelliği Kolaylaştırmaması İçin Yalvarıyor

Birçok Diablo 4 oyuncusu, Blizzard’ın en büyük özelliklerinden birini değiştirmemesini ve mevcut zorluk ayarlarını korumasını talep ediyor.

Diablo 4 best class

Diablo 4 Oyun Zorluk Ayarlarını Koru!

Bazı Diablo 4 oyuncuları, Blizzard‘ı oyunun Dünya Bossları’nın mevcut ayarlarını zorlu ve eğlenceli buldukları için değiştirmemeye çağırıyor. Diablo 4’teki zorluk seviyeleri oyuncular arasında tartışmalara yol açtı; bazıları daha zorlu bir oyun isterken diğerleri belirli bölümleri monoton buluyor. Diablo 4’ün geliştirme ekibi, sürekli olarak yüksek kaliteli ve ilgi çekici bir oyun deneyimi sağlamak için zorluk ayarları ve mekaniklerle ilgili oyuncu geri bildirimlerini dikkatle değerlendirmelidir.

Diablo IV 2023.06.02 21.32

Bazı Diablo 4 oyuncuları Blizzard’dan büyük bir özelliğin mevcut ayarlarını korumasını istiyor. Oyunun pek çok hayranının çok sayıda isteği ve eleştirisi var. Satış ve inceleme açısından başarılı bir oyun olarak görülse de bazı oyuncular hala Blizzard’ı alabilecekleri tüm geri bildirimlerle bombalıyor. Bunun bir örneği, bazı oyuncuların Diablo 4’ün Battle Pass’ından şikayet etmesiydi.

Kabul ediyorum, eleştiriler geçerli olsa da, oyuncuların geliştiricilerden çok fazla değişiklik yapmadan kendilerini geliştirmelerini istedikleri bazı noktalar var. Zorluk, Diablo 4 oyuncularını rahatsız eden tartışmalardan biri. Birkaç kişi, oyunun belirli bölümlerinde zorluk seviyelerinin sabitlendiğini, dolayısıyla oyunu monoton hale getirdiğini iddia ederken, bazılarının da işlerin biraz daha zor olabileceği konusunda ısrar ettiği belirtiliyor. Hatta bazı maceracılar, oyuncuların oyun deneyimlerini renklendirmeye çalışabilecekleri birkaç Diablo 4 mücadelesi bile geliştirdiler. Görünüşe göre gerçekten bu göreve hazır olanlar var. Yine de oyun çoğu insanın ima ettiğinden daha zorlu, dolayısıyla bazı oyuncular Blizzard’a mevcut ayarlarından birini değiştirmemesi yönünde çağrıda bulunuyor.

LwvjVgsp2hJREtghjfmDW5

Reddit kullanıcısı IIIBossNectarIII, yorumlar bölümünün de mutabakatına uygun olarak bu düşünceyi yayınlamıştı. Oyuncu, Blizzard’a Diablo 4 Dünya Patronlarını zayıflatmaması yönünde bir çağrı yaptı. Kendi ifadeleriyle, patronlar sonunda bir meydan okuma gibi hissediyorlar ve hatta geliştiricilerden düşmanları güçlendirmelerini istiyorlar. Ancak buna karşı koymak için ödül havuzuna garantili bir düşüş eklemenin mümkün olup olmadığını da sordular.

Yorum bölümündeki oyuncuların çoğu, Dünya 3. ve 4. Seviye Boss’larla uğraşırken zorluk yaşanmamasını gerekçe göstererek buff isteklerini kabul etti.

Blizzard please don’t nerf the world bosses
byu/IIIBossnectarIII indiablo4

Diablo 4’ün Season of Blood yaması oyundaki çeşitli özellikleri güncellerken, çoğu kişi oyunun şu anda birkaç ay öncesine göre daha iyi çalıştığını söylüyor. Bazıları bunun mükemmel olmaktan uzak olduğunu söylese de, sürekli ayarlamalar, çok fazla ödün vermeden zorluk ve eğlenceyi dengelemeye yardımcı oluyor.

Yine de mevcut zorlukla ilgili olumlu geri bildirimler, Blizzard’ın gelecek sezon geldiğinde bazı mekanikleri değiştirirken dikkatli olması gerektiği anlamına gelmeli. Diablo 4 henüz başlangıç ​​aşamasında ve üzerinden bir yıldan az zaman geçti.

TqE2Pa5jcaQTq9RBZbECJN 1200 80

Oyuncu tabanı hala büyümeye devam ediyor ve Steam oyuncularının artık eğlenceye katılmasıyla birlikte, Blizzard’ın oyunu rekabetçi ve mücadele arayanlar için ilgi çekici tutma konusunda keskin olması gerekiyor. Ancak sürekli kaliteli bir ürün sunabilmek için geliştirme ekibinin buna benzer iyi geri bildirimleri dinlemesi gerekir.

Diablo 4 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir