0el2pzuai4w31

Diablo 4: Dereceli için Alınabilecek En İyi 8 Eşya

Diablo 4‘te incelenecek çok sayıda öğe ve zenginlik var. İşte herhangi bir sınıf için en iyi benzersiz seçenekler bu makalemizde sizlerle.

Diablo 4’ün en iyi genel Benzersiz öğeleri, kişinin çatışmalara yardımcı olması için çeşitli faydalı avantajlar ve ekler sunar. Mother’s Embrace, Cesaret, Fists of Fate, Ring of Starless Skies, Penitent Greaves, Andariel’s Visage, Harlequin Crest ve Doombringer Diablo 4’teki en iyi genel Unique eşyaları arasındadır.

Bu öğeler istatistiklerde artış, kaynak maliyetini azaltma, iyileştirme, kritik vuruşlar, şanslı vuruşlar, kalabalık kontrolü, hasar azaltma ve daha fazlasını sağlayarak oyuncular tarafından oldukça rağbet görüyor.

Diablo 4’ün beklenen ikinci sezonunun düşmesi, Blizzard‘ın karanlık ARPG’sinin zaten geniş olan ekosistemine katkıda bulundu. Sezon 2’nin, bazı yeni Benzersiz öğeler de dahil olmak üzere çeşitli değişiklikler ve eklemeler getirmesiyle birlikte, Diablo 4’ün hâlihazırda oluşturulmuş en iyi genel Benzersiz öğelerini öne çıkarmak için iyi bir zaman gibi görünüyordu. Bu, halihazırda piyasaya sürülen sayısız öğeden oluşan bir havuzdan alınmıştır.

Bu öğeler, her sınıfın yapılarını anında güçlendirmek için kullanabileceği son derece az bulunan ve aranan donanım parçaları şeklini alır. Bu eşyaların çoğu, kişinin çatışmalara belli bir düzeyde yardımcı olan çeşitli faydalı avantajlar ve eklentiler sunar ve bu da bunları en iyinin en iyisi yapar.

Alınabilecek En İyi 8 Eşya

8.Mother’s Embrace

1 1

Bu Lilith temalı bibloyu elde etmek için gereken uzun yola rağmen, Annenin Kucağı adı verilen yüzük söz konusu olduğunda daha iyi Eşsiz seçenekler var. Yine de Lilith’i yenmenin garanti bir düşüş olduğu göz önüne alındığında, çoğu oyuncu için bunu aramaya değer. Bu öğe, tüm istatistikleri hafifçe artırma genel avantajına ek olarak, düşman sürüleri üzerinde Etki Alanı (etki alanı) ve Aşırı Güç Becerilerini tercih edenler için de kullanışlıdır.

Bunun nedeni, bir Temel Becerinin beş veya daha fazla düşmana çarpması durumunda oyuncunun yararlı kaynak maliyetinde azalma ile ödüllendirilmesidir. Bu halka aynı zamanda daha doğrudan vuruşlara odaklanılarak, Şanslı Vuruş şansı ve kritik vuruş hasarında iyi çizmeler ile bir şekilde dengelenmiştir.

7.Temerity

2

Neredeyse tüm Benzersiz öğeler gibi (en büyük istisna Kasap Satırı olmak üzere), bu nadir bulunan pantolonu elde etmek, Dünya Seviye 3 (Kabus zorluğu) veya daha yüksek seviyelerde çok fazla yağmalamayı gerektirir.

Oyuncular, bu donanıma sahip olma şanslarını artırmak için tehditkar Kabus Zindanları ve Cehennem Savaşları boyunca savaşmak veya destansı Dünya Baş Düşmanlarında diğerlerine katılmak isteyecekler. Bu, her şeyden önce bir hayatta kalma uzmanının ekipmanıdır; ancak dayanıklı ve hücuma yönelik olarak tasarlanmış yapılar, iksirleri ve iyileştirme avantajlarıyla birlikte, pantolonu yine de saldırıları atlatmak için kullanışlı bulmalıdır.

Yalnızca genel yaşam ve iyileşme büyük miktarda artmakla kalmayacak, aynı zamanda oyuncuların daha sonra yoğun dövüşler için biriktirebilecekleri daha fazla iksir toplama şansı da artacak. Tam sağlığın ötesinde iyileşme, oyuncuları sekiz saniye süren güçlü bir Bariyerle ödüllendirdiğinden, bu daha da genişliyor.

6.Fists Of Fate

3

Bu eldivenler birçok yönden oldukça “benzersizdir”. Büyük ölçüde şansa dayalı olan eklentileri bazı oyuncuları soğutabilir. Ancak tabiri caizse zar atmayı ve yapılarıyla Lucky Hits’e yaslanmayı sevenler, uygun bir şekilde adlandırılan Fists of Fate’i aramak isteyeceklerdir.

Bu eldivenlerin, bazı kaynakların iyileşmesi ve yenilenmesinde orta düzeyde artışların yanı sıra Afallatma ve Hareketsizleştirme şansları ile hücum ve savunma tarafında çeşitli avantajlar getirme şansı var.

Bu tek öğeyle oyunculara kötülere karşı avantaj elde etmeleri için harika fırsatlar veriliyor; tabii yapılarının Lucky Hit şansıyla bağlantılı olması şartıyla. Ancak Lucky Hits’i kullanmayanlar bile yüzde 300’lük devasa bir tavanla rastgele verilen bazı hasarlardan yararlanabilirler.

5.Ring Of Starless Skies

4

Bu biblo, hasarı farklı şekillerde artıran (veya artırma şansı veren) çeşitli eklentileriyle gerçekten destansı ismine yakışır. Yaygın olarak kullanılan Temel Beceri hasarı, kritik vuruşlarda olduğu gibi orta düzeyde bir artış alır. Bu arada yüzük, kritik vuruşlar ve Şanslı İsabetler için de küçük şanslar sağlar.

Yıldızsız Gökyüzü aynı zamanda beceriklilik açısından da parlıyor; birbirini takip eden her Temel Beceri, kişinin pahalı Kaynaklarını biraz keserek yüzde 40’lık yüksek bir sınıra ulaşıyor ve bunların hepsi yüzüğün son derece güçlü Eşya Gücünü bile hesaba katmıyor.

4.Penitent Greaves

4 1

Bu botlar özellikle nadirdir; pratik düzeyde faydalı olmanın yanı sıra kullanımı ve hayranlığı da eğlencelidir. Çok sevilen Tövbekar Dizlikler hareket kabiliyetinde ve tehlikeden kaçmada üstündür; Soğuk direncinde, hareket hızında ve Yavaşlatma süresinin azaltılmasında orta düzeyde artışlar getiriyor.

Kaçmayı, bir saniyeliğine ilave yüzde 50 hareket hızı sağlayarak ödüllendiriyorlar. Ayrıca bir “adım” daha ileri giderek, Kalabalık Kontrolü süresini artırarak işleri saldırgan bir şekilde genişletiyorlar. Ancak “coup de lütuf”, önlerine çıkan düşmanları buzdan bir iz bırakarak soğutma yetenekleridir. Bunu tamamlayan, Soğutulmuş düşmanlara yönelik yüzde ona kadar bir hasar avantajıdır.

Oyuncular, en iyi şansı elde etmek için Helltides ve Nightmare Dungeon’lara (özellikle Fısıltı Ağacı’ndan “Boot” ödülünü seçerek) odaklanmak isteyeceklerdir.

3.Andariel’s Visage

diablo 4 andariel s visage kopya

Bu “Uber Unique” dümen, çok yüksek zırha ve Eşya Gücüne sahiptir ve aynı zamanda birçok önemli alanda güçlendirmeler sunar. Oyuncular tüm istatistiklerde artı-18’e kadar, saldırı hızından (yüzde ona kadar) ve küçük bir Can Çalma şansından yararlanabilirler.

Poison’un sinir bozucu DoT’si (zamanla verilen hasar) aynı zamanda yüzde 45,5’e varan zehir direnciyle azaltıldı, bu da onu Hawezar’ı geçmek için iyi bir seçenek haline getiriyor. Visage zehir tablosunu bile düşmanın aleyhine çeviriyor.

Bölgedekileri birkaç saniye boyunca bol miktarda zehir hasarıyla vuran güçlü bir zehir novasını çağırmak için yüzde 20’ye kadar şans sunuyor.

2.Harlequin Crest

diablo 4 harlequin crest shako unique kopya

Hayranların Diablo 2’deki favorisi “Shako”nun yeniden uyarlaması olan bu Ancestral miğfer, Diablo’nun en son oyununda hızla imrenilen bir öğe haline geldi ve bunun da iyi bir nedeni var. Harlequin’s Crest, hemen hemen her yapı için kola anında vurulabilen bir silahtır ve tüm niteliklerde 28’e kadar ve maksimum yaşamda 1.000’in üzerinde bir artış sağlar.

Bu suikastçının miğferi aynı zamanda Kaynak üretiminde orta düzeyde artışlar (yüzde 12’ye kadar) ve bekleme süresinde azalma (yüzde yediye kadar) ile ekonomik düzeyde de başarılı oluyor. Ancak en önemli destek, tüm Becerilere muazzam bir artı dört getiren hasar azaltma eklentisidir. Ancak bunun büyük bir maliyeti var. “Uber Unique” Harlequin Armasını bulma şansı için küçük bir şans bile olsa, oyuncuların en az 85. seviyede olması ve Dünya Tier 4’te (Torment) ikamet etmesi gerekir.

Not: Bu seviye 85 ve Eziyet gereksinimi Andariel’in Visage’ı için de geçerlidir.

1.Harlequin Crest

diablo 4 rarest items doombringer kopya

Bu korkutucu kılıç oldukça belirgindir; Her sınıfın kullanabileceği güçlü ve son derece nadir bir silahtır. En azından şimdilik, silahların büyük çoğunluğu belirli sınıfların kullanılmasını gerektiriyor ve bu da onu öne çıkarıyor.

Doombringer, hayatta kalmayı ham güçle dengeleyerek hasarda, Temel Beceri hasarında ve maksimum yaşamda (ikincisi yüzde 26’ya kadar harika bir oran) büyük artışlar sağlar. Kılıç, Lucky Hit yapıları için çeşitli şekillerde daha da büyük bir değerdir.

Küçük bir iyileştirme şansı verir ve bölgedeki düşmanlara binlerce Gölge hasarı verme şansı yüzde 25’e kadar çıkar, aynı zamanda da onların verdiği hasarı büyük miktarda azaltır.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir