CS GO wallpaper HD

Counter Oyunu Nedir, Nasıl Oynanır?

Counter oyunu nasıl oynanır? Counter-Strike: Global Offensive, en ikonik nişancı oyunlarından birinin güncel versiyonudur. Yeni başlayan biriyseniz, ilk yapmanız gereken alıştırma modunda oyunlara alışmaktır. Çünkü bunlar kontrollere ve oyun tarzına alışmanızı sağlar.n

Counter Oyunu Nasıl Oynanır? Nelere Dikkat Edilmeli?

counter oyunu 1

Counter oyunu popüler oyunlardan biridir. Oyun birinci kişide geçiyor. Her kullanıcı, yalnızca bıçağı ve silahı olan kahramanının ellerini görür. Her turun başında ve tasarruf edilen para miktarına bağlı olarak, bir ana silah, kurşun geçirmez yelek ve el bombası satın alabileceksiniz. İyi bir amaca yani hassas bir şekilde nişan alma ve ateş etme yeteneğine ek olarak, temel olan şey, her takımın haritada ilerlemek ve rakibi ortadan kaldırmak için benimsediği stratejidir.

Counter oyunu, oyun içindeki deneyime ve performansa göre her oyuncunun derecesine göre bir farklılığa sahiptir. Ayrıca, diğerleri arasında gündelik, silahlanma yarışları, ölüm maçı gibi farklı modlar sunar. Ancak oyuncuların çoğu dünya çapında bir rütbe elde etmek için rekabet moduna odaklanır. Rekabet modu giderek daha ilginç hale geldi. Yeni CS:GO oyuncuları herhangi bir modda, sunucuda ve haritada oynayabilecek.

counter oyunu 2

Oyuncunun seviyesi bir kez tanımlandıktan sonra, her oyunda performansına göre yukarı veya aşağı gidebileceği açıklığa kavuşturulmalıdır. Skor maç başına değil tur başına hesaplanır. En iyi oyuncu veya MVP, diğer dört oyuncudan daha fazla puan alır.Counter oyunu daha önce de bahsettiğimiz gibi çok fazla pratik gerektiren bir oyundur. Hafife almayın, pratik yapın. Gündelik modun ve özellikle botların olduğu çevrimdışı modun amacı budur. Her ikisini de oyunun kontrolünü ele geçirmek, silahlarla denemeler yapmak ve fare ve klavyenizde ince ayar yapmak için kullanabilirsiniz.nnBu özellik önemlidir, çünkü fare hassasiyetiniz önerilenden daha yüksekse, art arda çekimleri kaçırırsınız. Klavyenin hassasiyeti de önemlidir, bu yüzden tüm iyi oyuncuların kaliteli bir oyun faresi ve klavyesi, tercihen mekanik bir klavyesi vardır.

 

CS:GO, ekibin çok önemli olduğu çevrimiçi bir çok oyunculu oyundur. Bireysel sıralamanız, liglerde yükselmenize ve yeni eşyalara, silahlara ve ekipmanlara erişmenize izin verir. Bu nedenle, iki seçeneğiniz var: gündelik mod ve rekabetçi mod.

İlkinde, Rehine veya Deaktivasyon Görevini sıralamada gözden düşme korkusu olmadan tamamlayabilirsiniz. Sizin gibi çevrimiçi oynayan insanlarla bir dizi silah ve gerçek bir ekiple başlıyorsunuz. Bu modu silahları, hareketleri ve stratejileri denemek ve test etmek için kullanabilirsiniz.Rekabetçi mod, iyi oyuncuların oynadığı yer olan First Division’dır. Oyun size 5v5 Defuse oynamanız için dört ortak atar. Günlük Modun aksine, burada her turun sonunda silah satın almak için parayı harcamanız gerekiyor. Atışlarda çok dikkatli olun, çünkü Rekabetçi’de dostluk ateşi var ve iyi nişan almazsanız takımınızı eksik bırakabilirsiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir