wp11728009

Call of Duty Warzone 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Call of Duty Warzone 2, Activision destanının yakında PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacak olan yeni bölümüdür. Bilindiği kadarıyla, bu birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu, 2020’den itibaren oynanabilen ve bu sefer yalnızca yeni nesil konsollar için piyasaya sürülebilen, oynaması ücretsiz popüler battle royale oyununun devamı niteliğinde olacak.

Kaynaklara göre Call of Duty Warzone 2, önceki versiyonundan farklı olarak birçok yeni özelliğe sahip olacak. Bu yenilikler arasında NPC’ler tarafından korunan ve içinde onları yağmalayarak daha iyi avantajlar elde edebileceğimiz hedefler bulunan, diğer rakiplerin veya kalelerin yerlerini öğrenmek için düşmanları sorgulama yeteneği vardır. Oyunun yakın bir tarihte PlayStation 5, Xbox Series X ve PC’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Call of Duty Warzone 2 Çıkış Tarihi Nedir?

Call of Duty Warzone 2

Call of Duty Warzone 2, Kasım ayında gelecek. Activision’dan sızdırılan belgeler, ücretsiz battle royale’in çıkış tarihinin ne olacağını ortaya çıkarmış gibi görünüyor. Oyun, birkaç ay içinde piyasada olacak. Bir dönem son derece popüler olan battle royale akımına Activision da Call of Duty: Warzone ile dahil olmuştu. Son gelen haberlere göre Activision şimdi Warzone 2’yi çıkarmaya hazırlanıyor. Ayrıca oyun 2023’ten önce piyasada olacak.

Warzone 2, 16 Kasım’da piyasaya çıkacak.nnEylül ayına çok az bir süre kala, oyun şirketlerinden arka arkaya açıklamaların yapılması bekleniyor. Bunlardan biri de şüphesiz ki Call of Duty Next etkinliği. Etkinlik ise oyunun çıkışından evvel gerçekleştirilecek. Her iki oyun türüyle alakalı da ayrıntılı oynanış videolarının bu etkinlikte ortaya çıkması bekleniyor. PlayStation 4 ve PlayStation 5 için ön siparişlerde erken erişimi olan oyuncular, 16-20 Eylül’de oyuna erişim sağlayabilecek. Bununla beraber açık beta ise 18 Eylül’de gerçekleşecek. 22-26 Eylül tarihlerinde bütün platformlar oyun için erken erişimi açmış olacak. 24 Eylül’de de bütün platformlarda açık beta sürecinin başlatılacağı biliniyor. Diğer yandan Diablo IV’un ön siparişlerinin de 8 Aralık’ta başlayacağı duyuruldu. Ön siparişler, The Game Awards sırasında yapılacak bir duyuru ile başlamış olacak. Bu aşamada bir tanıtım filmi de çıkacak.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir