ghost in modern warfare 2

Call of Duty Hayranları Bir Klasik Özelliğin Geri Dönmesini İstiyor

Pek çok Call of Duty hayranı, orijinal Modern Warfare üçlemesinden klasik bir özelliğin bu Kasım ayında Modern Warfare 3‘te geri dönmesini istiyor.

G3GQMaWhma7aHDwAdEF4DF

Call of Duty Hayranı Modern Warfare 3’ü İstiyor!

Call of Duty hayranları, eski sistemin sağladığı benzersiz metin ve çizimleri özledikleri için, Modern Warfare 2’deki klasik kartvizit özelliğinin yakında çıkacak olan Modern Warfare 3’te geri dönmesini talep ediyor.

Call of Duty‘deki mevcut arama kartı sistemi, oyuncuların oyun tarzlarına ilişkin anlam ve içgörüden yoksun, bu da topluluktan ısrarlı eleştirilere yol açıyor. Modern Warfare 3’teki yeni arama kartları dinamik desenlere sahip olsa da, metin eksikliği ve öldürme serileri sırasında arama kartlarının gösterilmemesi, bazı hayranları tatminsiz bırakıyor, ancak oyuncu geri bildirimlerine dayalı değişiklikler olabilir.

Call of Duty hayranları, yalnızca bir hafta önce açık betayı oynadıktan sonra Call of Duty: Modern Warfare 3’te klasik kartvizit özelliğinin geri dönmesini istiyor. Modern Warfare 3’te arama kartları ve amblemler mevcut olacak olsa da hayranlar, yeni Call of Duty taksitinin nasıl geliştirilebileceği konusunda geri bildirim vermeye devam ediyor. Modern Warfare 2 Sezon 6, Cadılar Bayramı‘nı sınırlı süreli oyun modları ve yeni görünümlerle kutlayan The Haunting etkinliğiyle yayında.

532222

Modern Warfare 2 oyuncularının 6. Sezonda kazandığı silahlar ve kozmetik içerikler dahil olmak üzere ödüller, yeni Carry-Forward sistemi sayesinde Modern Warfare 3’te de mevcut olacak. Ayrıca Modern Warfare 3 açık betasına katılanlar, lansman gününde Beta Ripper planı ve Test Kullanıcısı görünümü gibi ödüller alacaklar. Ancak Call of Duty’nin mevcut arama kartı sistemine yönelik eleştiriler, gelecek ayki lansmana kadar devam ediyor.

SaviD_Official ve diğer Call of Duty hayranları, 2009’un Modern Warfare 2 oyunundaki klasik kartvizit metninin bu Kasım ayında Modern Warfare 3’e geri dönmesini istiyor. Topluluktaki pek çok uzun süredir hayran, benzersiz metni ve çizimleri nedeniyle orijinal Modern Warfare 2’deki arama kartı sistemini şiddetle özlüyor. 2022’nin Modern Warfare 2’si, oyuncuların mevcut arama kartı sisteminin ve zorluklarının anlamsız olduğuna inanması nedeniyle bu özelliğe olan talebi artırdı.

W3fWTWZ

Örneğin Reddit kullanıcısı Large_Dr_Pepper, eski arama kartlarının ve metinlerin, rakibin veya takım arkadaşının maç öncesi ve maç sırasındaki oyun tarzı hakkında fikir verebileceğine inanıyor.

I miss the OG calling cards every day. Bring them back with the text, I beg you
byu/SaviD_Official inModernWarfareIII

Yeni arama kartları dinamik ve ayrıntılı desenlere sahip olsa da, metin eksikliği artık birçok Call of Duty hayranı için arzulanan bir şeyi bırakıyor. Call of Duty topluluğu ayrıca öldürme serileri çağrıldığında arama kartlarının görüntülenmesini istiyor.

Ayrıca, bazı oyuncular prestij sisteminin elden geçirilmesini istiyor, ancak Modern Warfare 3’ün yalnızca birkaç hafta içinde piyasaya sürülmesi yaklaştığında bu değişikliklerin pek olası olmadığı görülüyor. Pek çok hayran, yaratıcılığı ve nostaljisi nedeniyle eski arama kartı sistemini seviyor ve Modern Warfare 3, eski Call of Duty oyunlarına geri dönüş olan arama kartlarının sunulmasından yararlanabilir. Neyse ki Sledgehammer Games oyuncu geri bildirimlerine açık olduğundan bu Kasım ayında oynanış değişiklikleri ve özellik ayarlamaları yapılması bekleniyor. Topluluktan yeterli talep gelirse Modern Warfare 3 stüdyosu gelecekte metin içeren arama kartlarını da sunabilir.

awesome call of duty wallpaper 112326582 219

Call of Duty: Modern Warfare 3, 10 Kasım’da PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkıyor.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir