21cm fortnitemarescreatorcallout blogassets inline 1920x1080 2719b107b434

Cadılar Bayramında Fortnite Yenilikleri

Fortnite‘ın her yıl düzenlediği Cadılar Bayramı temalı “Fortnitemares” etkinliği, aralarında slasher Michael Myers ve Disney karakteri Jack Skellington’un da bulunduğu popüler çevrimiçi battle royale nişancı oyununa her türlü ürkütücü karakteri ve kozmetik ürünü getiriyor. Yılın en iyi zamanı.

Fortnite blog Fortnitemares BR06 News Featured 16 9 Fortnitemares 1920x1080 8e5c1101c8b8ea9468c263c4eb4f0a4fa9fae94c

Fortnite Cadılar Bayramı Yenilikleri

Yapraklar renk değiştiriyor. Hava serinliyor. Daha da iyisi, çevrimiçi video oyunları tüm Cadılar Bayramı etkinliklerini başlatıyor ve tüm platformlardaki birden fazla oyuna korkunç karakterler, ürkütücü renkler ve tüyler ürpertici öğeler getiriyor. Ve tabii ki Fortnite, popüler sürü modunun geri dönüşüyle ​​birlikte tüm ürkütücü aksiyonun yanı sıra herkesin en sevdiği kurgusal yazar Alan Wake de dahil olmak üzere tüyler ürpertici yeni görünümlere katılıyor.

Bugün Epic tarafından duyurulduğu üzere Fortnite’ın büyük Cadılar Bayramı etkinliği v26.30 güncellemesi kapsamında yayında.

fortnite cadilar bayrami kostumleri sizdirildi 1

Yama, oyuncuların geçici düşük yer çekimi gibi farklı özellikleri kazanmak için toplayıp yiyebilecekleri Cadılar Bayramı şekerlerinin yanı sıra Balkabağı Fırlatıcı ve Tahta Stake Av Tüfeği gibi yeni ve geri dönen ürkütücü silahları da ekliyor. Ayrıca oyuncuları gökyüzüne uçurabilecek yeni bir Cadı Süpürgesi öğesi de var.

Paylaşılan gönderi şu şekilde;

Güncellemenin büyük yıldızları Fortnite’a gelen üç yeni karakter: Cadılar Bayramı filmlerinden The Shape olarak da bilinen Michael Myers, Disney’in The Nightmare Before Christmas filminden Jack Skellington ve son olarak Alan Wake video oyunu Alan Wake ve yakında çıkacak devam filminden Alan Wake.

Garip bir şekilde, bu sefer oyuna gelen üç büyük yeni görünüm aslında henüz mevcut değil ve bir süre sonra Fortnite Kâbusları sırasında eklenecek. Geçmişteki Fortnitemare etkinliklerinde olduğu gibi bu yıl da oyuncuların ek, ürkütücü ödüller için tamamlayabileceği yeni görevler yer alacak.

17cm nightfaircltm social 1920x1080 0a25679745ee

Benzer şekilde, canavar dalgalarıyla mücadele eden oyuncu ekiplerinin yer aldığı geri dönen Horde Rush modunun da kendi görevleri ve ödülleri olacak.

Bu arada, oyunun arkasındaki şirket olan Epic’in, CEO’su Tim Sweeney’nin şirketin “bizim kazandığımızdan çok daha fazla para harcadığını” kabul etmesinin ardından yaklaşık 900 çalışanını işten çıkarmasıyla bu yeni Cadılar Bayramı Fortnite etkinliği için fazla heyecanlanmak zor. .” Her zamanki gibi en korkutucu şey dizginsiz kapitalizmdir.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir