HD wallpaper video game death s door

Cadılar Bayramı Eğlencesi 7 Ürpertici Oyun

Cadılar Bayramı kapıya dayanıyor ve bu kutlamayı eğlenceli hale getirmenin en iyi yollarından biri, arkadaşlarınız ve ailenizle oynayabileceğiniz harika Cadılar Bayramı oyunlarıdır.

Hepimiz farkına bile varmadan bunu hissediyoruz; ceketlerimize çarpan turuncu yapraklar, kaldırımda ellerimizi tutan soğuk rüzgar. Bu işaretler ve daha fazlası bize Ekim ayının yaklaştığını gösteriyor. Sezonu ve sunduğu her şeyi anmak için, her biri sonbaharın bir yönünü hatırlatan (çoğunlukla) ürkütücü oyun önerilerinin bir listesini oluşturmaya karar verdik.

dark heroes of the storm halloween towers of doom wallpaper preview

Bazı şeyleri, hatta geri dönen sezonları bile akışına bırakmanın zor olduğunu biliyorum. Güneş daha erken batıyor ve muhtemelen kışın karanlık olmasından ya da yaz kumlarını özlemekten korkuyorsunuz. Ama Ekim ayında sizi bekleyen her şeyi bir düşünün: kat kat battaniyeler, gece yarısı korku filmleri ve berbat kahveyle yapılan pahalı latteler. Oldukça havalı!

Tamam, belki hâlâ hazır değilsin. Sorun değil; oyun önerilerim, kalabalık Ekim ayının hangi bölümünü sabırsızlıkla bekliyor olursanız olun, geçişte size yardımcı olacaktır. Night in the Woods, Death’s Door ve beş oyun daha sizi Ekim ayına hazırlayacak.

Scarlet Hollow

Küçük bir mahallenin doğası gereği sonbahara özgü hiçbir yanı olmadığını düşünüyorum. Yine de, kırmızı yapraklar etrafınızda döndüğünde, Twin Peaks’in göğse yakın gizemi ve fırsatıyla dolu olduklarını hissediyorum.

Kabuslarla dolu bir Kuzey Carolina kömür kasabasını konu alan, anlatıma dayalı, gotik bir korku oyunu olan Scarlet Hollow’un arkasındaki fikir budur. Planlanan yedi bölümden yalnızca dördü şu anda oynanmaya hazır, ancak bunun sizi engellemesine izin vermeyin.

John Walker, Erken Erişim durumunda bile Kotaku için Scarlet Hollow’un “mükemmel bir yazıya ve şaşırtıcı sayıda inanılmaz derecede ayrıntılı çizilmiş sahnelere” sahip olduğunu yazıyor; bunların tümü mevcut bölümlerde hatırlanan karmaşık anlatı yayları oluşturmak için birleşiyor. “Yedi bölümün planlandığı ve bunların yokluğunun kayda değer ölçüde aktarıldığı Birinci

Bölümde ana karakterlerin yaşadığını veya öldüğünü görmeme izin vermek için arka ucun ne kadar karmaşık olması gerektiğini düşünmeyi isteyerek reddetmek zorunda kaldığımı fark ettim. İkinci Bölüm,” diye yazıyor Walker. Memleketinizin büyüsünü çağırmak için Scarlet Hollow oynayın.

Oyunu PC, Mac, Linux sistemlerinde oynayabilirsiniz.

Night in the Woods

Macera oyunu Night in the Woods biraz perili, tıpkı sıra sıra değişen ağaçların altında yürürken göz göze gelmenin verdiği his gibi.

Scarlet Hollow gibi Night in the Woods da pek çok sırrın olduğu küçük bir kasabada geçiyor ve bunların bir kısmı da heybetli ormanlarda yer alıyor. Mae, Possum Springs’te gibi aynı tepelere tırmanıyor, aynı insanların yanından geçiyor ve aynı yerleri ziyaret ediyor. Possum Springs’teki herkes etrafta dolaşıyor ve konuşuyor.

Bazen diyalog seçenekleriniz olabiliyor, ancak kiminle konuşmayı seçtiğiniz, ne söylemeye karar verdiğinizden daha önemlidir diyebiliriz. Eve dolambaçlı, hüzünlü bir yürüyüş olarak adlandıralım bu güzel oyunu. 

Bütün platformlarda olan bu oyunu  PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC, Mac, Linux, iOS sistemlerinde oynayabilirsiniz.

Pumpkin Jack

Genetiği değiştirilmiş kabak için balkabağı tarlasından daha iyi olan tek şey, sizin de bu genetik anormalliklerden biri haline gelmenizdir. Bunu herkes biliyor.

Eğer bir el arabasını taze kesilmiş kabaklarla doldurmayı seviyorsanız, 3D platform oyunu Pumpkin Jack‘te canavarları kesmeyi deneyin. Oyun canlı, çekici bir ortama sahip ve beyninizi çalıştıracak fizik tabanlı bulmacaların yanı sıra zorlu dövüşler vaat ediyor.

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC üzerinden rahatlıkla oynayabilirsiniz

The Sims 4 Spooky Stuff

Pumpkin Spice Latte’yi tam olarak anlamıyorum ama onun rafine havailiğine saygı duyuyorum. Benzer şekilde, The Sims 4 Spooky Stuff genişletme paketi, okyanusun milyon yıllık bir kayayı devirmesi gibi Ekim ayına ait temel özellikleri parlatıyor.

Her şey var: bir peri kostümü, balkabağı oyma istasyonu ve bir cadının eline yapışmış şeker kaseleri. Bu temel, temel şeylerdir ve şimdi bundan keyif alma zamanınızdır. Bilgisayardan oynamanız mümkün.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, dini melankoliyle ve sadık bir Hıristiyan Kız Sonbaharı için gerekli olan geniş kenarlı şapkalarla dolu. Sağlam atları ve ruhunuzu karıştıran gün batımlarıyla bağ kurarken, kasvetli aksiyon-macera oyunu size günahlarınızı şık bir şekilde tartmanız için bolca zaman veriyor.

Savaşı ve diyalogları bile çölde yavaş yavaş ilerlemek gibi hissettirebilir; her karar kesin ama acı vericidir. Gerçekten hayatta kalmak için doğayı ihtiyaçlarla nasıl dengeleyeceğinizi öğrenmeniz gerektiği hissine kapılıyorsunuz.

Death’s Door

2021’de eleştirmenlerin beğenisini kazanan, temel bilgiler odaklı Zelda Efsanesi benzeri Death’s Door, ruhların peşinde sizi en inanılmaz, rahatsız edici evlerde dolaştırmaya zorluyor.

Bu sizin sıkıcı günlük işiniz – ruh toplamak – ta ki bir gün rutininiz bozulana ve ölümden sonraki yaşamı sorgulamak zorunda kalana kadar. Örnek bir perili ev gibi, Death’s Door daha önce gördüğünüz bir şeyin anında ve şok edici olmasını sağlıyor.

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC üzerinden oynayabilirsiniz.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir