1279154

Brawl Stars Taktikleri

Brawl Stars taktikleri ile sizlerleyiz. Mobil platformların en çok sevilen oyunlarından olan Brawl Stars için en iyi taktikleri bu yazıda keşfedebilirsiniz

Kaynaklarınızı Akıllıca Kullanın

Oyunda elde ettiğiniz elmas ve altınları saklayın. Kazanmak için para ödemeyi tercih ediyorsanız bu taktik sizin için önemli olmayabilir. Fakat ücretsiz bir şekilde kazanmak isteyenler için bu önemli bir detay. Bundan dolayı altınlarınızı yükseltme için saklamayı ihmal etmemelisiniz.

Savaşçıları Eşit Şekilde Güçlendirin

Brawl Stars Taktikleri

Brawl Stars taktikleri arasında bir diğeri de savaşçıları eşit şekilde güçlendirmek oluyor. Güç seviyeleri, savaşçılarınızın sağlığını ve hasarını belirlemektedir. Bu yüzden bütün savaşçıların eşit şekilde seviye atlaması adına iyi bir yatırımdır diyebiliriz.nnEğer ki sadece favori savaşçınızın seviyesini artırırsanız, ilk aşamada daha çok kupa elde edebilirsiniz. Fakat ardından oyun sizin için daha zorlayıcı olacaktır. Bu noktada savaşçı karakterlerinizi gelecekteki bir yatırım şeklinde düşünebilirsiniz.

Elmasları Rastgele Toplamayın

Özellikle de yüksek seviyeli oyunlarda herkesin rastgele elmas almasına izin verilmemektedir. Elmas taşıyıcılar, diğer oyuncuların rahatça saldırıp savunma yapabilmeleri maksadıyla elmas kapmaca modundaki elmasları alacak olanlardır. Bu aşamada Mortis, Pam, Penny ve Poco gibi savaşçılar mekaniklerinden dolayı harika bir şekilde elmas toplayacaklardır.

Rakiplere Pusu Kurun

Brawl Stars Taktikleri

En iyi Brawl Stars taktikleri arasında bir diğeri de şüphesiz ki rakiplere pusu kurmak. Oyunda mümkün olduğunca duvarlardan ve çalılardan faydalanmalısınız. Her daim körü körüne saldırmayın. Bazı zamanlarda gizlenin ve düşmanları pusuya düşürün.

Uzak Mesafeli Çatışmalarda Otomatik Nişan Almayın

Otomatik nişan alma durumu sadece yeni başlayanlara özeldir. Buna güvenerek rakibinize saldırdığınız zaman, rakibiniz de siz daha ne olduğunu anlamadan sizi öldürür. Hatta özellikle uzun mesafeli çatışma söz konusu olduğunda otomatik nişan almamalısınız. Manuel bir şekilde nişan almanız en doğrusu olacaktır.

Haritada Neler Olduğunu Takip Edin

Platformun türü ne olursa olsun herhangi bir oyunda kazanmanın en mühim yollarından biri de harita farkındalığı diyebiliriz. Oyundayken çevrenizde olup bitenlerin farkında olmalısınız. Düşmanın durumu ve konumu hakkında bilgi sahibi olmanız ve buna göre hareket etmeniz oldukça önemlidir.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir