20525127

Bedava Oyun Yükle: Ücretsiz Oyunlar Listesi 2022

Bedava oyun yükle doyasıya eğlence yaşa! Listemizdeki bu oyunların keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar ve bir kullanıcı hesabıdır ve birçoğu size yüzlerce saat sürebilen eğlence sunar. İşte bedava oyunlar listesi…

Apex Legends

bedava oyun yukle 1

Birçoğunuz Titanfall’u hatırlayacaksınız ve Apex Legends, Battle Royale’ın çekici operasyonuyla birlikte bu formülün varisi. Bu oyun bizi ganimetlerle, yapılarla ve özellikle düşmanlarla dolu bir adaya bırakıyor. Ayakta kalan son takımın veya oyuncunun kazandığı bir battle royale nişancı oyunudur.

The Battle For Wesnoth

bedava oyun yukle 2

Bedava oyun yükle seçeneklerinden bir diğeri de The Battle For Wesnoth oluyor. Age of Empires döneminin nostaljisinin tam kalbine giden çok daha klasik bir teklif. Bir orta çağ fantezi evreninde geçen sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Yüzyıllarca tarihin keyfini sürün ve istediğiniz zaman keşfedebileceğiniz bu devasa dünyanın kaderini ortaya çıkarın.

Call Of Duty: Warzone

bedava oyun yukle 3

Muhtemelen şu anda tek başınıza veya arkadaşlarınızla tadını çıkarabileceğiniz en iyi Battle Royale oyunu diyebiliriz. Battle Royale’in bu sürümü, Call of Duty’nin elde ettiği en iyisidir ve dünya çapındaki milyonlarca oyuncusu bunu kanıtlamaktadır. Call of Duty atış aksiyonunu özel harita etkinlikleriyle ve bol seçenekli oyun seçenekleri ile yıllar boyunca popüler olmaya aday bir oyundur.n

Destiny 2

bedava oyun yukle 5

Bedava oyun yükle listemiz Destiny 2 ile devam ediyor. Başka bir atış oyunu, ancak farklı bir yaklaşımla. Bunguie tarafından geliştirilen bu oyun, ekipmanımızı geliştirmek ve sırları keşfetmek için düzinelerce aktif etkinlikle bize tek başına ya da arkadaşlarla keşfedebileceğimiz farklı gezegenler sunuyor.

Gwent: The Witcher Card Game

bedava oyun yukle 6

Dev bir RPG’ye entegre edilmiş bir kart oyunudur. Destelerinizi özelleştirin ve çok özgün ve son derece bağımlılık yaratan bir savunma ve saldırı sisteminde diğer oyuncularla yüzleşin. Strateji ve doğaçlama kapasitenizi eşit oranlarda test edecek bir oyundur.

Path of Exile

bedava oyun yukle 7

Bu, daha deneyimli oyuncular için çok ideal bir oyun türüdür. Hem görüntü hem de savaş detayı nedeniyle tam da ideal bir aksiyon RPG’sidir. Bununla birlikte, bu oyun, çok eksiksiz bir yapı sistemi ve oyuncuyu karakterlerinin yeteneklerini tam olarak kullanmaya davet eden çok ilginç bir stratejik bileşen ile dikkat çekmektedir.

War Thunder

bedava oyun yukle 8

Bedava oyun yükle listemizde War Thunder oyunu da yer alıyor. Savaş oyunlarını seviyorsanız buna dikkat edin. War Thunder, kara, deniz ve hava harp araçlarına sahip bir MMO’dur. Bir tanka, savaş gemisine, avcı uçağına ve daha pek çok varyanta pilotluk yapın ve sürekli değişen bir haritada yüzlerce oyuncunun becerisine karşı kendinizi ölçün. Kontrol edebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz düzinelerce farklı askeri araç koleksiyonu sunmaktadır.

Roblox

bedava oyun yukle 9

Roblox, oyuncunun kendi sanal dünyalarını yaratmasına ve beğenisine göre özelleştirmesine izin verir. Milyonları fetheden ve Minecraft’ı moda haline getiren oyun, şimdi tarihin en popüler oyunlarından biri haline geldi. Roblox, bulunduğu tüm platformlarda milyonlarca indirmeye sahiptir ve mobil pazarda tarihin en çok ilgi gören oyunlarından biridir.

Rocket League

bedava oyun yukle 10

Rocket League, bir zamanlar atari sporlarının cazibesini araba kullanmakla birleştiren bir stil. Bir yarış arabasını kontrol edeceksiniz ve amacınız devasa bir topu iterek rakip kaleye gol atmak olacak. Dublörler, çılgın zıplamalar ve akılda kalıcı oyunlarla dolu son derece eğlenceli bir oyundur. Hiç şüphesiz son yıllardaki en iyi çok oyunculu tekliflerden biri ve bu yüzden yüz binlerce oyuncu her gün bu oyunun tadını çıkarıyor.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir