9e7196f5b057f14b0d37bbcc7d2c526f

Babylon’s Fall, Steam’den Kaldırıldı

Babylon’s Fall oyuncularda hayal kırıklığı yarattı. Heyecanla beklenen oyun bugün olumsuz bir haber ile gündeme geldi.

Oyunun online desteğinin kesileceği ve artık güncelleme yapılamayacağı duyuruldu. Ayrıca oyun Steam koleksiyonundan kaldırıldı. Oyun sektörünün önemli isimlerinden biri olan Square Enix, yeni oyunu Babylon’s Fall için büyük bir heyecan yaratmayı başarmıştı. Ancak RYO kategorisindeki bu oyun, çıkış yaptığı gün birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğrattı. Öncesinde NieR serisiyle oyun sektörüne damgasını vuran Platinum Games tarafından tasarlanan oyun, stüdyo için de tam bir hayal kırıklığı oldu.nnBabylon’s Fall adlı oyun 3 Mart tarihindeki çıkışından beri çeşitli güncellemeler ile kendinizi düzeltmiş olsa da oyuncular tarafında pek de kabul görmemişti. Arkadaşlarla beraber oynayabileceğiniz bu oyun hakkında bugün olumsuz bir duyuru paylaşıldı. Bu oyunun online desteğinin kesileceği haberi ortaya çıktı.

27 Şubattan İtibaren Arkadaşlarla Oynanamayacak

Babylon’s Fall

Babylon’s Fall oyununun internet sayfasında açıklanan duyuruya göre oyunun online desteği 27 Şubat 2023 itibariyle son bulacak. Bu da demek oluyor ki oyun, piyasaya giriş yapmasının üzerinden henüz bir sene dahi geçmeden artık internete bağlı şekilde arkadaşlar ile beraber oynanamayacak.

Babylon’s Fall Artık Güncelleme Almayacak

Bu duyuru ile beraber oyunu satın alan ve daha çok düzelmesini bekleyen oyun tutkunlarına da kötü bir haber geldi. Geliştirici firmalar, bugünden itibaren oyun için düşünülen bütün güncellemelerin iptal edildiğini açıkladılar. Oyunda yer alan ikinci sezon ve içerikleri ise 29 Kasım 2022 tarihine kadar devam edecek. Final sezonu ise aynı gün planlanan bir bakım ile başlamış olacak. Bu sezon aynı zamanda ikinci sezonun sıralama ödüllerinin kazanılabileceği son sezon olacaktır. Sonuç olarak oyun piyasaya girdiğinde 600 lira ödeyerek satın alma işlemi gerçekleştirdiyseniz; maalesef ki Babylon’s Fall elinizde patlamış olacak.

Oyun Steam’den Kaldırıldı

Babylon’s Fall

Babylon’s Fall adlı oyun, çevrimiçi desteğinin geri çekileceği duyurusundan kısa zaman sonra Steam üzerinden kaldırıldı. Oyunun, 28 Şubat 2023 12:00 tarihinde hizmetlerinin sona ereceği belirlendi. Bu tarihten sonra oyun ve diğer elementlere erişim mümkün olmayacak.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir