Aim Lab Nedir? Nasıl Kullanılır?

Aim Lab Nedir? Nasıl Kullanılır?nnnBirçok oyuncu VALORANT’taki vuruş oranlarından memnun değil ve öldürme sayılarını arttırmak istiyor. Bazı oyuncular bunun için oyunun kendi içinde yer alan poligon modunu kullanırken bazıları daha gelişmiş olan FPS antrenman oyunu Aim Lab gibi özel oyunları kullanıyor. Peki ya Aim Lab nedir? Aim Lab nasıl indirilir? Nasıl kullanılır gibi soruların cevapları yazımızda…nnAim Lab Nedir?

Aim Lab, başta VALORANT olmak üzere CS:GO, PUBG, Rainbow Six Siege gibi oyunlarda aiminizi geliştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Oyun içindeki çeşitli alıştırma modlarının içinden size uygun olanı ve çalışmak istediğiniz modu seçerek girebildiğiniz, nişan alma yeteneğinizi geliştirip profesyonel bir FPS oyuncusu olma yolunda aşama kaydedebileceğiniz, Türkçe de dahil olmak üzere birçok dili destekleyen bir oyundur.nnSteam üzerinden ücretsiz şekilde Aim Lab’i edinip hızlıca çalışmaya başlayabilirsiniz.aim lab nedir

Aim Lab Nasıl İndirilir?nnAim Lab oynamak için ilk önce bir Steam hesabına sahip olmalısınız. Ücretsiz bir şekilde Steam hesabınızı oluşturduktan veya varsa giriş yaptıktan sonra Steam mağazası kısmından oyunu hızlıca kütüphanenize ekleyebilir ve oradan indirebilirsiniz.nnAim Lab Sistem GereksinimlerinnNeredeyse her türdeki sistemin kolayca kaldırabileceği bir oyun olan Aim Lab’in sistem gereksinimleri şu şekilde;

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10nn

İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better

Bellek: 4 GB RAMnnEkran Kartı: GTX 560 and upnnAğ: Genişbant İnternet bağlantısınnDepolama: 3 GB kullanılabilir alan

aim lab modlari

Aim Lab ModlarınnOyuna girdiğimiz zaman bizi 4 adet oyun modu karşılayacak. Her oyun modu farklı bir yeteneğimizi geliştirmemize yardımcı olacak.

Gridshot Modu Gridshot modu, hareket halindeki nesneleri vurabildiğimiz ve oyun içinde koşan, hareket eden rakibi vurma yeteneğimizi geliştiren faydalı bir moddur.

Oyuncu bu modda ekranda hareket eden topları vurmaya çalışır ve oldukça hareketli olan topları vurarak reflekslerini geliştirir.

Spidershot Modu Bu modda, Gridshot modundan farklı olarak ekranda tahtalar vardır ve oyuncu bu tahtaları 12’den vurmaya çalışır. Alıştırma yaptıkça oyuncunun odaklanma ve nişan alma yeteneği gelişir.

Spheretrack Modu Spheretrack modunda oyuncular isabet alma yeteneklerini geliştirmeye çalışır. Bu modda ekranının karşısında sabit duran topun üzerindeki küçük ve sürekli değişen noktaların vurulması istenir. Oyunda aniden karşısına çıkan birden fazla rakibi kafadan vurmak isteyen oyuncular için geliştirilmiş bu mod, oyuncunun reflekslerini ve hareket hızını arttırır.

Motionshot Modu nnDiğer modlardan farklı olan bu modda ise ekrandaki birbirinden bağımsız tahtalardan bazıları hızlıca hareket ederken bazıları sabit durur veya yavaş hareket eder. Bu modda amaç oyuncunun odaklanma yeteneğini geliştirmektir.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir