maxresdefault 31

Age of Empires 2’de Skyrim Haritası Yeniden Oluşturuldu

Özel bir hayran, Age of Empires 2: Definitive Edition’da DLC konumları da dahil olmak üzere tüm Skyrim haritasını etkileyici bir özel senaryo olarak yeniden yaratıyor.

ageii ror romans

Bu Harita Daha Mı İyi?

Bir Skyrim hayranı, oyunu Age of Empires 2: Definitive Edition’da 100 NPC ve 50 görev içeren özel bir senaryo olarak yeniden yarattı. Hayran yapımı senaryo, Skyrim’in şehirlerini, önemli noktalarını ve mimari tarzlarını Age of Empires 2 oyun motoruyla etkileyici bir şekilde yeniden yaratıyor.

Yaratıcı, ek oyun testlerinden sonra Skyrim senaryosunu Age of Empires 2: Definitive Edition için mod olarak Steam‘e yüklemeyi planlıyor.

Bir Skyrim hayranı, oyunu Age of Empires 2: Definitive Edition‘da özel bir senaryo olarak yeniden yarattı. Age of Empires 2’nin bu sahte RPG senaryosu, 100 NPC ve 50’den fazla görev içeriyor. Microsoft ve Ensemble Studios, Age of Empires 2’yi Windows için ilk olarak 1999 yılında piyasaya sürdü.

skyrim

Birçok strateji oyunu hayranı, bu oyunu tüm zamanların en iyi gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri olarak görüyor ve bugüne kadar güçlü bir oyuncu tabanını koruyor. Bu kısmen, her ikisi de DLC alan 2013 ve 2019’daki iki yeniden sürümü sayesinde oldu. Ancak övgünün büyük kısmı muhtemelen Age of Empires 2’nin aktif çok oyunculu ve özel senaryo topluluklarına gitmeli.

Hayran yapımı bu senaryolar, geleneksel RTS savaşlarını, izometrik RPG’leri ve ikisinin kombinasyonlarını içerir.

Mod Olarak Steam’e Yüklemeyi Planlıyor

Reddit kullanıcısı Grouchy_Bluejay4511, Age of Empires 2: Definitive Edition’da Skyrim senaryosunu yaptı. Oyuncular Skyrim’in dokuz Kalesinden birini yönetir ve görevleri tamamlayıp NPC’lerle tanışırken taht için savaşırlar. Senaryo, Skyrim’in tamamını ve Solstheim’ın bir kısmını kapsayan, her şehrin ve diğer önemli yer işaretlerinin yeniden canlandırıldığı tam bir haritayı içeriyor.

I remade all of Skyrim in aoe2
byu/Grouchy_Bluejay4511 inskyrim

Rouchy_Bluejay4511, bir dizi Reddit gönderisinde senaryosunun resimlerini paylaştı ve Age of Empires 2’nin senaryo yaratıcısında Skyrim’i ne kadar iyi yeniden yaratmayı başardıkları etkileyici. Örneğin, Whiterun’un modun versiyonu şehrin düzeninin oldukça doğru bir modelidir. Grouchy_Bluejay4511 Dragonsreach için Age of Empires 2’nin Viking Wonder‘ını kullandı ve Ahır, Pazar, Kışla ve Demirci olması gereken yerdeydi.

Bir Kale, iki tapınağın yerine bir Şapel ile Whiterun’un ana kapısının etrafındaki surları temsil eder. Skyrim hayranları ayrıca Gildergreen, Shrine of Talos, Skyforge ve önemli NPC’lerin yerini alan birimler gibi detayları da fark edecekler.

More locations from my Skyrim in aoe2 map!
byu/Grouchy_Bluejay4511 inskyrim

Diğer konumlar da benzer şekilde ayrıntılıdır ve Skyrim’in farklı mimari tarzlarını taklit etmek için Age of Empires 2 bina varlıklarının yaratıcı kullanımını göstermektedir. İlk gönderinin ikinci ekran görüntüsünde Dünyanın Boğazı ve Helgen, Riverun ve Ivarstead köyleri yer alıyor ve haritanın ölçeği hakkında biraz fikir veriliyor.

Diğer görseller arasında Markarth, Rifton, Solitude ve Windhelm’in AoE 2 versiyonları yer alıyor. Grouchy_Bluejay4511’in ikinci gönderisindeki resimler arasında Volkihar Kalesi, Dawnguard Kalesi veya Rift’te başka bir yer, Eastmarch, Winterhold, Falkreath Hold’daki Ilinalta Gölü, Raven Rock ve bir Ork Kalesi yer alıyor.

İkinci yazı bu yazının yazılmasından yalnızca birkaç saat öncesine ait ve henüz fazla ilgi görmedi. Ancak ilki Skyrim alt dizisinde çok popüler oldu.

Grouchy_Bluejay4511, Skyrim senaryosunu Age of Empires 2: Definitive Edition için mod olarak Steam’e yüklemeyi planlıyor. Ancak öncelikle biraz daha oyun testine ihtiyaç duyduğunu söylüyorlar.

Age of Empires 2: Definitive Edition PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir