1970617983

2023 Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar

Yeni oyunlar arıyorsanız Ekim 2023 sizi hayal kırıklığına uğratmayı amaçlamıyor. İşte Ekim ayında çıkacak oyunlar listesinin 1. kısmı sizinle

Yeni Bir Oyun Dünyasına Adım Atın!

Bilkins' Folly
Bilkins’ Folly

Oyun tutkunları için heyecan verici bir haberimiz var! Oyun endüstrisi, sizi büyüleyecek yeni bir oyunla daha tanışmaya hazırlanıyor. Bu yeni oyun, oyunseverlerin kalplerini çalacak ve sizi eğlence dolu bir maceraya sürükleyecek.

Ekim geldi ve 2023’ün bizi video oyunları yağmuruna tutmasının henüz bitmediği açık.

Bu ay, klasik bir Xbox 360 korku oyununun uzun, uzun, uzun süredir beklenen devamı, sinsi yeni bir bıçaklama simülatörü, kesinlikle bir fincan kahveye daha ihtiyacı olmayan hızlı bir kirpi ve kısaca Örümcek Adam olarak bilinen kahramanın oyununu merakla bekliyoruz. Hadi konuya girelim.

Bilkins’ Folly

-2 Ekim-

Bilkins’ Folly‘de kayıp aile üyelerini bulmaya çalışan Percival Bilkins rolünü üstleniyorsunuz. Çeşitli adalarda yer alan oyun, hazine avı ve mini oyunlar vaat ediyor.

Evcil köpek mi? Eminim.

The Lamplighters League

-3 Ekim-

Oyun Xbox Series X/S, Xbox One, Windows için geliyor.

Lamplighters League, bize Shadowrun Returns ve Battletech’i getiren ekipten. Sıra tabanlı taktik savaş ve dünyayı kapsayan bir macera içeren bu Xbox ve Windows oyunu 3 Ekim’de çıkıyor.

Disgaea 7: Vows of the Virtueless

-3 Ekim-

Oyunumuz PS5, PS4, Switch, Windows için sunulacak. 

Devam eden strateji rol yapma oyunları serisinin en sonuncusu olan Disgaea 7, 40’tan fazla karakter sınıfına ve Cehennem Modu ve Öğe Reenkarnasyonu gibi çeşitli yeni özelliklere sahiptir. Disgaea 7 3 Ekim‘de çıkıyor.

Silent Hope

-3 Ekim-

Oyunumuz Switch, Windows için sunulacak. 

Sevimli chibi karakterleri ve aksiyon-RPG ile çiftçilik oynanışının birleşimini içeren Silent Hope, sizi zindanlar ve hazinelerle dolu fantastik bir maceraya çıkarıyor.

Scorn

Bu oyun ise PS5 için çıkacak.

Geçen yıl Xbox ve PC’de yayınlanan bu yavaş tempolu birinci şahıs macera, büyük ölçüde efsanevi İsviçreli sürrealist sanatçı H.R. Giger’in stilinden ilham alıyor. 3 Ekim 2023’te PS5’e gelecek.

Station to Station

Sadece windows için çıkacak olan bu oyun yönetim zorlukları ve sevimli, bloklu grafikler içeren bir tren simülasyonudur.

Assassin’s Creed Mirage

Oyun hemen hemen bütün platformlarda çıkıyor, PS5PS4Xbox Series X/SXbox OneWindows

Assassin’s Creed son zamanlarda kentsel ortamlardaki orijinal sinsi parkur aksiyonu konseptinden çok farklı geliyorsa, Assassin’s Creed Mirage’a göz atmak isteyebilirsiniz. Mirage’a bakıp o erken dönem AC titreşimlerini almamak zor.

Front Mission 2: Remake

Front Mission 2, 1997’den Nintendo Switch’te yeniden yapım olarak geri dönüyor.

Bu yeni sürüm, Front Mission 2’nin Japonya dışındaki pazarlara ilk kez çıkacağını gösteriyor. Yakın gelecek senaryosunda taktiksel mekanik parçalama stratejisi içeren Front Mission 2: Remake, 5 Ekim‘de çıkıyor.

Wargroove 2

Wargroove 2, harika karakter tasarımlarına ve dört oyuncuya kadar karşılıklı ve işbirliği modlarında çevrimiçi çok oyunculu modlara sahip bir strateji rol yapma oyunudur.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

The Dark Pictures Anthology: Little Hope, büyücülük temalı korku öyküsünü 5 Ekim’de Switch’e getiriyor.

Detective Pikachu Returns

O geri döndü! 6 Ekim’de Nintendo Switch’e gelecek olan Detective Pikachu Returns ile Pikachu’nun çözmesi gereken bazı yeni gizemler var.

Sword Art Online Last Recollection

6 Ekim’de vizyona girecek olan Sword Art Online Last Recollection, animenin War of the Underworld olay örgüsünü çevrimdışı tek oyunculu ve dört oyuncuya kadar çevrimiçi modlara sahip bir aksiyon RPG olarak sunuyor.

Borderlands 3

Çizgi film benzeri, FPS/RPG, temel oyun ve Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot, Guns, Love ve Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock gibi çok sayıda DLC genişletmesi ve daha fazlası ile 6 Ekim’de Switch’e geliyor.

Roblox

Uzun süredir devam eden, oynaması ücretsiz, çocukların dikkatini dağıtma aracı Roblox, 10 Ekim’de PlayStation konsollarında ilk kez sahneye çıkıyor.

Forza Motorsport

Xbox Game Studios’un uzun süredir devam eden yarış oyunları serisinin sonuncusu Forza Motorsport, 500’den fazla araba ve çeşitli pist düzenlerine sahip 20 konumla 10 Ekim’de geri dönüyor. Oyun ayrıca 800’den fazla performans yükseltmesine sahiptir.

Lil Gator Game

Hayvan dostlarınızla takılabileceğiniz, fotoğraf çekebileceğiniz ve açık havada her türlü maskaralığa katılabileceğiniz sevimli bir açık dünya macerası arıyorsanız Lil Gator Game’e göz atmak isteyebilirsiniz. Yani eğer istersen.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir