jusant key art

2023 Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar-3

Serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Önceki yazılarımızda Ekim ayı için çıkacak oyunlardan 1 ve 2. seriyi sizlerle paylaştık. Ekim ayı oyun dünyası için bomba gibi oyunlarla geliyor.

Oyun dünyası her zaman hareketli ve dinamik bir yer olmuştur, ve 2023 yılı da bu trendi sürdürüyor. Oyun geliştiricileri, oyunseverlere daha fazla heyecan, eğlence ve macera sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. İşte bu yılın en dikkat çeken yeni oyunların serisinin Ekim ayı’nın devamı sizlerle

Ekim Ayı Oyunlar Serisi -3

Gargoyles Remastered

PS5PS4Xbox Series X/SXbox One, Switch, Windows için çıkacak olan bu oyun ile Goliath ve arkadaşlarına katılın.

İlk olarak 1995 yılında Sega Genesis ve Super Nintendo’da piyasaya sürülen Gargoyles’ın geri dönüşüyle. Yeniden düzenleme, güncellenmiş görseller, animasyonlar ve ses tasarımının yanı sıra geri sarma gibi yeni özellikler içeriyor.

Inescapable: No Rules, No Rescue

PS5PS4Xbox Series X/SXbox OneWindows

19 Ekim‘de vizyona giren Inescapable: No Rules, No Rescue isteğiniz dışında bir realite şovuna katılmaktan başka seçeneğiniz olmadığı görsel bir roman.

Hot Wheels Unleashed 2

PS5PS4Xbox Series X/SXbox OneSwitchWindows

Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged, sizi mini golf sahalarından oyun salonlarına kadar çeşitli pistlerde klasik oyuncak araba tasarımlarının direksiyonuna geçiriyor.

Cattails: Wildwood Story

İyi bir çiftlik simülasyonunu seviyor ancak kedi olamadığınız için büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorsanız, belki 20 Ekim‘deki Cattails: Wildwood hikayesine göz atabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man 2

PS5 için gelecek olan bu oyun Insomniac’ın övgüyle karşılanan açık dünya Spider-Man aksiyon-macera oyununun devamı, daha da büyük bir kapsamla geri döndü: Devam oyununda hem Peter Parker hem de Miles Morales, 65’ten fazla farklı kostüm ve Brooklyn ile Queens’i içeren genişletilmiş bir harita yer alıyor.

Super Mario Bros. Wonder

Switch için gelecek bu oyun Mantar Krallığı, Super Mario Bros. Wonder’da gerçekten tuhaf görünüyor. Sekiz oynanabilir karakterin (yerel çok oyunculu) yer aldığı oyunda, çevreye dinamik değişiklikler getiren yeni “Harika Çiçekler” bulunuyor. Diğer yeni öğeler arasında karakterinizi bir file dönüştüren Fil Meyvesi yer alıyor.

The Lord of the Rings: Return to Moria

 PS5Windows için karşımızda

Yüzüklerin Efendisi: Moria’ya Dönüş, Orta Dünya’nın madenlerinin derinliklerine indiğinizi gösteriyor. Hayatta kalma unsurlarıyla dolu ve sekiz oyuncuya kadar işbirliğine dayalı çok oyunculu modla, ork sürülerinin yanı sıra çok sayıda çevresel tehditle de karşılaşacaksınız.

Crymachina

PS5PS4, Switch, Windows

Crymachina’da robot kızlar, yüksek tempolu aksiyon RPG oynanışı ve gerçek bir insan olma arayışı yer alıyor. Oyun 24 Ekim’de PlayStation konsolları, Switch ve PC’de çıkacak.

Cities: Skylines II

PS5Xbox Series X/SWindows ile birlikte yolları, altyapıyı ve daha fazlasını tasarlamak için ihtiyacınız olan tüm araçlarla birlikte dinamik hava koşullarına, karmaşık ekonomik sistemlere sahip bir şehir inşa etmenize ve yönetmenize olanak tanır.

Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1

PS5Xbox Series X/SSwitchWindows

Metal Gear serisi, aşağıdaki klasik oyunları içeren bir koleksiyonla modern konsollara ve PC’lere geri dönüyor:

  • Metal Gear (MSX)
  • Metal Gear (NES)
  • Snake’s Revenge
  • Metal Gear 2: Solid Snake
  • Metal Gear Solid
  • Metal Gear Solid: VR Missions
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Vertigo 2

PS VR2

24 Ekim’de PS VR2’ye çıkacak olan Vertigo 2, çok çeşitli düşman tehditlerine karşı nişancı mücadelesi içeren benzersiz ortamlar ve ilginç görseller sunuyor.

Ghostrunner 2

PS5Xbox Series X/SWindows

Hızlı tempolu, birinci şahıs, katana kullanan bir aksiyon arıyorsanız Ghostrunner 2’nin çıkışı için takviminizde 26 Ekim’i işaretleyin. Şu anda konsollarda ve PC’de ücretsiz bir demoya göz atabilirsiniz.

Dave the Diver

Switch

Dave the Diver, 26 Ekim’de Nintendo’nun hibrit konsolunda ilk kez sahneye çıkıyor. Piksel sanat cazibesi, RPG mekaniği ve muhteşem su altı manzaralarıyla Dave the Diver, tonlarca yan görev ve mini oyun da dahil olmak üzere çok çeşitli bir oyun deneyimi sunuyor.

Alan Wake 2

PS5Xbox Series X/SWindows

Nihayet. Bizi ilk kez yazar Alan Wake’in destanıyla ve Bright Falls’un gizemli olaylarıyla tanıştıran 2010 oyununun gecikmiş devamı. İki kahramanın yer aldığı, iç içe geçmiş iki tek oyunculu harekatta hem Alan Wake hem de yeni gelen Saga Anderson rollerini üstleniyorsunuz.

EA Sports UFC 5

PS5Xbox Series X/S

EA Sports’un yeni UFC oyunu, dinamik kesikler, morluklar ve şişliklerin yanı sıra sinematik tekrarlarla 27 Ekim‘de geliyor.

Jusant

PS5Xbox Series X/SWindows

Şık bir aksiyon-bulmaca oyunu olan Jusant, epik oranlara ve çeşitli ortamlara sahip bir kule ile tırmanma becerilerinizi test etmenizi sağlayacak.

Ekim ayında çıkacak oyunlar listemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Herkese keyifli dakikalar diliyoruz

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir