1175372

2023 Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar-2

Bir önceki yazımızda size 1. kısımda hangi oyunlar çıkacağı bilgisinin detaylı açıklamalarını yapmıştık. Bu serimize buradan ulaşabilirsiniz. Serimize devam ediyoruz.. Bu serimiz tahmin ediyoruz ki 3 kısımdan oluşacak.

Ekim ayı biz oyun sevenler için çok fazla oyunun geldiği bir ay olarak karşımızda.

wp4878835

Yayınlanan oyunlar, PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch gibi birçok popüler platformda mevcut olacak, böylece herkes bu büyülü dünyayı deneyimleyebilecek. Grafikleri, hikayesi ve oynanışı ile göz kamaştıran bu oyunlar, her yaş ve beceri seviyesinden oyuncular için bir deneyim sunuyor.

Bu yüzden oyun konsollarınızı bilgisayarlarınızı ve hatta switchlerinizi hazırlayın ve bu büyülü dünyaya adım atın!

Total War: Pharaoh

Total War strateji serisi Mısır’a yolculuk yaparak size ne kadar taktiksel bir Firavun olabileceğinizi gösterme şansı sunuyor. Dinamik hava ve ateşin yanı sıra acımasız ordularla da mücadele etmek zorunda kalacaksınız.

Honkai: Star Rail

MiHoYo’nun son derece popüler RPG fenomeni Honkai: Star Rail, 11 Ekim’de PlayStation, Windows ve mobil platformlara çıkıyor.

River City: Rival Showdown

Yeniden tasarlanan 2.5D benzeri görsellerle River City: Rival Showdown, 1989 NES klasiği beat ’em’i 21. yüzyıla taşıyor. Bu kez yeni hikayeler ve yeni dövüş modu Double Dragon Duel 2023’ü keşfetmek için River City’nin zorlu sokaklarına çıkacaksınız. Oyun 11 Ekim’de bilgisayarlara, 12 Ekim’de ise konsollara geliyor.

Batman Arkham Trilogy

PS360 döneminin gözdeleri Batman: Arkham Asylum ve Arkham City, üç oyunun yayın sonrası DLC’sini de içeren bu hepsi bir arada paket için 2015 girişi Arkham Knight’a katılıyor. Daha az olumlu karşılanan 2013’ün ön filmi Batman: Arkham Origins bu sürümün bir parçası değil.

Lords of the Fallen

2014 yapımı Lords of the Fallen’ın devamı olan bu soul benzeri oyun, ilk oyundan 1000 yıl sonrasını anlatıyor ve orijinalinden beş kat daha büyük bir dünya vaat ediyor. Lords of the Fallen 13 Ekim‘de vizyona giriyor.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

SpongeBob SquarePants’ın 3D platform oyunu Cosmic Shake, 16 Ekim’de PlayStation ve Xbox konsollarına çıkıyor.

Skull Island: Rise of Kong

Oyun PS5PS4Xbox Series X/SXbox OneSwitchWindows için gelecek.

Skull Island: Rise of Kong, efsanevi King Kong serisini temel alan üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur ve Kong’un kökenlerini keşfederken dinozorları defetmenize olanak tanır.

Sonic Superstars

Sonic PS5PS4Xbox Series X/SXbox OneSwitchWindows için erişime sunulacak.

17 Ekim‘de çıkacak olan Sonic Superstars, Sonic, Miles, Knuckles ve Amy Rose’un Doktor Eggman’e karşı bir kez daha mücadele etmeye çalıştığı 2.5D yandan kaydırmalı bir platform oyunudur.

Wizard with a Gun

Sen bir büyücüsün, işte bir silah. Silahlı Sihirbaz, çevrimiçi işbirliğine dayalı oyun ve kendi büyülü silahlarınızı ve mermilerinizi kişiselleştirme olanağı sunar. Prosedürel olarak oluşturulan seviyelerde onları kötü adamlara kovacaksınız.

Hellboy Web of Wyrd

PS5PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch, Windows için erişime açılacak.

Çizgi romanların ruhunu yakalamayı amaçlayan bir sanat tarzına sahip Hellboy Web of Wyrd, bağımsız anlatı bölümlerinden örülmüş orijinal bir hikaye anlatan rogue benzeri bir kavga oyunudur. Hellboy’u merhum Lance Reddick seslendiriyor.

Cavern of Dreams

Oyun şimdilik Windows ‘da oynanabilecek..

N64 dönemi havası arıyorsanız Cavern of Dreams’in 19 Ekim çıkış tarihini takviminize eklemek isteyebilirsiniz. Bir 3D platform oyunu olan Cavern of Dreams, çeşitli oyun senaryoları ve nostalji uyandıran grafikler içerir.

The 7th Guest VR

PS VR2Windows (Sadece VR)

PS5 ve PC için bir VR deneyimi olan The 7th Guest, hayalet bulmacalar ve ürkütücü terk edilmiş malikane havasıyla dolu 90’ların klasik CD-ROM oyununun tüyler ürpertici görünümlü yeniden yapımıdır.

Endless Dungeon

Oyunumuz PS5PS4Xbox Series X/SXbox OneWindows için erişime açılacak.

Endless Dungeon, taktik tabanlı roguelite oynanışını 19 Ekim‘de konsollara ve PC’ye getiriyor. Terk edilmiş bir uzay istasyonunda mahsur kalan siz ve ekibiniz, kristalinize ulaşmak için çaresiz kalan uzaylı dalgalarını savuşturmak zorunda kalacaksınız.

Oyun dünyasının bu yeni başyapıtı hakkında daha fazla bilgi almak ve ön siparişler hakkında bilgi edinmek için bizleri oyun kategorimizden ziyaret edebilirsiniz. Oyunseverler için kaçırılmayacak bir fırsat olacak.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir